Bir Günde 5 Milyon Dolar! Süper Mario Run Rekora Koşuyor!

Nintendo tarafından geliştirilen ve büyük yankı uyandıran Süper Mario Run, yayınlandığı ilk gün büyük bir hasılata imza attı!

Bir Günde 5 Milyon Dolar! Süper Mario Run Rekora Koşuyor!

Piyasaya çıktığı günün sonunda, 5 milyon dolar civarında bir ciroya ulaşan Süper Mario Run, bu başarısıyla hem yatırımcısının yüzünü güldürürken hem de oyuncu kitlesinin ne denli büyük olduğunu gözler önüne serdi.

Bir dönemin efsanesi Süper Mario serisinin iOS platformuna taşındığı ve yenilenerek bir çok özel harita, yeni görevler ve daha heyecanlı bir maceraya yelken açan yapısıyla bir günde 2 milyon 850 bin kullanıcı tarafından indirildi ve ilk günün sonunda toplam 5 milyon dolardan fazla hasılat elde etti! 

Mobil oyunların gücü her geçen gün daha da artarken özellikle bir kaç gün gün önce Nintendo tarafından piyasaya sunulan Super Mario Run mobil oyunların gücünü de daha net bir şekilde gözler önüne serdi. Oyun, sadece bir gün içinde 2 milyon 850 bin kişi tarafından indirilerek bir rekora daha imza attı. 2,85 milyon kullanıcının indirdiği oyun, yatırımcısının da yüzünü güldürmeyi başardı öyle ki oyunun kısa süre içerisinde 5 milyon dolar gibi bir gelir sağladı.

süper mario run süper mario nintendo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.