BİM, PlayStation 4 Slim Satmaya Hazırlanıyor

PlayStation 4 Slim versiyonunun BİM'de satışa çıkacağı belirtildi. Peki PlayStation 4 Slim ne kadar olacak? Ne zaman satışa çıkıyor.

BİM, PlayStation 4 Slim Satmaya Hazırlanıyor

İndirim haberleriyle teknoloji dünyasında da adı anılmaya başlayan market zinciri BİM, sürekli yeni haberlerle gündeme geliyor. Geçtiğimiz aylarda oyun konsollarını ucuz fiyat aralıklarıyla satışa sunmuş ve bu şekilde gündeme gelmiş olan market zincirinin şimdi ise PlayStation 4 Slim modelini satışa çıkaracağı öğrenildi. Market zincirinin satışa başlayacağını gösteren kanıt ise bastırılan afişler oldu. Paylaşılan afişlerde market zincirinin PlayStation 4 Slim modelini satışa çıkaracağı gözüküyor. Okulların kapanmasına yakın yapılan bir kampanya olarak dikkat çeken kampanyada market zincirinin PlayStation 4 Slim modelini biraz daha uygun bir fiyatla satışa çıkaracağı da gözüküyor.

PlayStation 4 Slim Ne Kadar Olacak?

Yayınlanan afişe bakacak olursak market zinciri PlayStation 4 Slim modelini 999 TL gibi bir ücretle satışa çıkaracak. Markanın PlayStation 4 Slim modelinin ne kadar satacağı ya da stoklarda ne kadar ürün olduğu hakkında ise bir açıklama gelmedi. Sadece şu an için konsolların bu fiyatla satışa çıkacağı biliniyor.  

PlayStation 4 Slim PlayStation 4 Slim BİM indirimli PlayStation 4 Slim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.