BİM En Ucuz İphone 7’yı Satmak İçin Gün Sayıyor

Uygun fiyatlı ürünlerin marketi olarak hayatımızda yıllardır hizmet veren BİM Marketleri son yıllarda teknoloji satışınada önem vermeye başladı. Bünyesinde birçok ünlü elektronik eşyayı satarak müşterilerine ucuz ve güvenli alışveriş keyfini yaşatan BİM marketleri şimdi ise piyasaya yeni çıkmış İPhone 7’leri mağazasına getirerek satmayı hedefliyor.

BİM En Ucuz İphone 7’yı Satmak İçin Gün Sayıyor

Her hafta aktüel ürün satışlarında farklı markalarda da telefon satışları yapan BİM marketleri Samsung’dan Vestel’e kadar birçok telefon markasını bünyesinde satmış geçen senede İPhone 6 ve 6S satarak müşterilerine piyasadan daha ucuza getirmişti. Bu sene ise yeni çıkış yapan İPhone 7’yi yine önerilen satış fiyatının altında satacak olan BİM marketleri bakalım ürününü ne zaman mağazalar getirecek.

BİM’in geçmişte iPhone satışı yaptığını görmüştük. Bu cuma günü aynı hamle tekrarlanıyor ve BiM iPhone 7 satışı gerçekleştiriyor. Mağazanın aktüel ürün rehberini Apple‘ın 2016 model akıllı telefonunun fotoğrafı ve ayrıntıları süslüyor. 
32 GB kapasiteli İphone 7 2999 TL’lik fiyat etiketiyle 18 Kasım BİM raflarında ki yerini alacak, fakat ürün stoklarla sınırlı olacak.
Her hafta aktüel ürün satışlarında farklı markalardan da telefon satışları yapan BİM marketleri Samsung’dan Vestel’e kadar birçok telefon markasını bünyesinde satmış geçen senede İPhone 6 ve 6S satarak müşterilerine piyasadan daha ucuza getirmişti. Bu sene ise yeni çıkış yapan İPhone 7’yi yine önerilen satış fiyatının altında satacak olan BİM marketleri bakalım ürününü ne zaman mağazalar getirecek.

Gelen bilgilerde ise satışı yapılacak olan İPhone modelinin 32 GB’lık sürümü BİM mağazalarında yerini alacak. Ne zaman satılacağına dair merak edenlere ise tarihler 18 Kasım’da satılacağı görülmekte. Fiyata geldiğimizde ise gerçekten Apple Store’a göre 250 TL daha ucuz olması dikkat çekiyor. İPhone 7 Appstore fiyatı 3.249 TL iken BİM marketlerinde ise bu fiyat 2.999 TL olarak satılacak.

BİM marketlerinde satılacak olan İPhone 7’ler 1 yıl Apple garantili olacak 1 yıl ise firma garantili toplamda 2 yıl garanti ile satışa sunulacak.

BİM İPHONE 7 APPLE STORE FİYAT UCUZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.