Bim 18 Temmuz 2017 İndirimli Aktüel Ürünler

Ülkemizde ki en uygun market zincirlerinden bir tanesi olan BİM marketler zinciri, pek çok ürün grubunda indirimler düzenleyerek tüketicilerini yüzünü güldürüyor. Kaliteli ve uygun ürün gruplarının yer aldığı BİM, gıda ürünlerinin hacrinde akla gelebilecek tüm ürünlere kampanyalı olarak haftalık olarak marketlerinde yer veriyor.

Bim 18 Temmuz 2017 İndirimli Aktüel Ürünler


BİM marketler zincirinin her hafta düzenlemiş olduğu kampanyalı ürün grupları hakkında haberdar olmak isterseniz eğer haftalık olarak yayınlanan BİM Aktüel kataloğundan yararlanabilirsiniz.
Bu kataloğa marketten ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla ulaşabilir o haftanın kampanyalı ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin her ilin ve ilçesinde var olan BİM, her geçen gün şube sayısını artırarak büyümeye devam etmektedir.


BİM market, gıda ürünlerinin yanı sıra kıyafetten, mutfak ve ev aletlerine, oyuncaktan, kitaba, deftere kadar çok çeşitli ürün gamını tüketicileri ile buluşturuyor. Her hafta kampanyalı ürünlerin satışa sunulduğu BİM marketlerinde oldukça güzel ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.
BİM marketler zinciri tüketicilerine sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda hızla büyümeye devam etmektedir. Şube sayısı her geçen gün artan BİM, yurtdışında da hizmet göstermeye başlamıştır.
Türkiye den sonra Fas’a şubeler açan BİM, ülkemizde uyguladığı satış stratejilerini aynı şekilde uygulamaktadır. BİM marketinin tüketicilere sunmuş olduğu uygun fiyatlı ürünlerden yararlanmak, ev alışverişinizi ucuza yapmak ve bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız size en yakın BİM şubesine gidebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
abuziddin     2017-07-13 arkadaşlar, rica ile istediğiniz ürünleri bu site karşılayamaz. teknogündem adında bir site burası. bim ya da a101 değil. isteklerinizi o sitelere girerek yazmanızda fayda var :)
Mehmet     2017-07-13 Büyük boy oyuncak kamyon
Mehmet     2017-07-13 Büyük boy oyuncak kamyon
ayla     2017-07-13 akülü araba lütfen ama adet sayısı 2 den fazla olsun resmen kuyruk bekliyoruz yada şöyle bir sistem olabilir isim yazdırıp kapora bırakalım satıcının elinde kalma rizki yok alıcıda sabahın erkeninde kapıda bekleyip eli boş dönmez
mutlu     2017-07-13 4 lu tava ne zaman gelir
mutlu     2017-07-13 4 lu tava ne zaman gelir
şakir     2017-07-12 inverter kaynak makinesi gelsin
Gul     2017-07-11 Tost makinesi gelsin
Gul     2017-07-11 Tost makinesi gelsin
Zuhal     2017-07-10 Katlanabilir piknik masası gelsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.