Bilim Adamlarından İnsan Irkıyla İlgili Korkutan Açıklama

Bilim adamları yapılmış olan gözlemler ve de araştırmalar sonrasında çok korkutan bir açıklamayı yaptı.

Bilim Adamlarından İnsan Irkıyla İlgili Korkutan Açıklama

Bilim adamları yapılmış olan gözlemler ve de araştırmalar sonrasında çok korkutan bir açıklamayı yaptı. Yapılmış olan bu açıklama içerisinde dünyanın maruz kalmış olduğu biyolojik yok oluş durumunun kitlesel bir yok oluşa evirilebilecek olduğu söylendi. Kitlesel bir yok oluş gerçekleşmesi halinde Dünya buna tam 6. defa şahit olmuş bulunacak..

Dünya üzerinde biyo türlülüğün hızlı bir şekilde değişip, yaşamanın sanılmaktan daha da  tedirgin edici olduğuna işaret etmekte bulunan bilim adamları, aşırı  bir şekilde nüfus ve aşırı  bir şekilde tüketimin bu tarzda bir krize yol açmış olduğunu ve hızlıca harekete geçilmediği durumda topyekun bir yok oluşun insanlığı beklemekte olduğu konusunda bir fikir birliğine varmış oldular. Konu ile alakalı olarak varılmış olan bu sonuçta; biyo türlülüğün azalması ile, bunun en sonunda kitlesel bir yok oluşa yol açacak olduğu belirtilirken, insanlığın ise fazlasıyla ağır bir bedel ödeyecek olduğunun aşikar olacağını belirttiler..

Biyolojik bir yok oluşun gelişimini değerlendirebilmek üzere türlülüğü azalmakta bulunan ancak, halen sayısı fazla durumda olan kara hayvanlarını da  mercek altına almış bulunan bilim insanları, türlerin çeşitliliğinin %80 bir oranda azalmış olduğunu bildirdi. Bu halde ise önümüzdeki 20 sene içinde insan ırkının biyolojik bir yol oluşun emareleri ile karşı karşıya kalacak olduğu aktarıldı. 6. bir kitlesel yok oluşun sanılmakta olduğundan daha da yakın  bir durumda olduğuna işaret etmiş bulunan bilim adamları, hızlı bir şekilde hareket edilmesi ile ilgili hemfikir. Felaketin önlenebilmesi hala olanaklı, fakat hem zihniyetlerin değiştirilebilmesi hem ise yasaların biyo çeşitliliklerin korunması yönünde daha da sağlamlaştırılması gerekli.

bilim adamları kitlesel yok oluş biyolojik yok oluş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.