Bilgisayarıyla Evlenme Kararı Aldı

Amerika'da yer alan Alabama eyaleti içerisinden bir adam, evlenmek amacıyla çok değişik bir yolu seçti. Kişisel durumdaki bilgisayarına karşı özel bir takım hisler beslemekte olan Chris Sevier her ne kadar bu kararında çok mutlu bir durumda olsa bile, Alabama bu halden pek hoşnutmuş gibi gözükmüyor.

Bilgisayarıyla Evlenme Kararı Aldı

Amerika'da yer alan Alabama eyaleti içerisinden bir adam, evlenmek amacıyla çok değişik bir yolu seçti. Kişisel durumdaki bilgisayarına karşı özel  bir takım hisler beslemekte olan Chris Sevier her ne kadar bu kararında çok mutlu bir durumda olsa bile, Alabama bu halden pek hoşnutmuş gibi gözükmüyor.

Chris Sevier adına sahip olan ilginç adam bilgisayarıyla New Mexico içerisinde evlenmişti. Lakin Alabama'ya geri dönmüş olduğunda eyalet yönetimi ise bu  bahsi geçen ilişkiyi tanımayı red ederek Sevier'a 
 bir dava açtı. 

Adamın yapmış olduğu bu evliliği ise  New Mexico içerisinde ''kadına benzemekte olan, kadınların özelliklerine sahip durumdaki obje ile evlilik'' şeklinde kayıtlara geçer iken, ona karşı açılmış olan davanın eşcinsel  bir şekilde tabirler içermeyisi ise bir hayli ilginç durumda oldu.

Chris Sevier'ın ise her defasında sunmuş olduğu savunma ise hiç bir şekilde değişmedi; ''Eğerki aynı cinsiyette bulunanlar birbirleri ile evlenebiliyorlar ise ben neden bir makine ile evlilik yapamıyorum?''

Buradan da çok iyi bir şekilde anlaşılabileceği gibi Chris Sevier ise aslında büyük bir trol ve de bunu gerçekleştirmiş olmasının kendine göre çok önemli bir nedeni bulunuyor. Ülkesinde yer alan eşcinsel evlilikleri eleştirmeyi isteyen Chris Sevier bu şekilde bir yolu tercih etmiş.

alabama bilgisayar evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.