BİLGİ MEZUNLARININ DİPLOMA SEVİNCİ

Türkiye’nin ilk vakıf üniversitelerinden İstanbul Bilgi Üniversitesi, 2016 – 2017 akademik yılı ön lisans, lisans ve yüksek lisans mezunları, 5 - 10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen törenlerde diplomalarını aldı. 30 bini aşkın BİLGİ mezun ailesine bu yıl, 6 bin 218 öğrenci daha katıldı

BİLGİ MEZUNLARININ DİPLOMA SEVİNCİ

Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getirmek amacıyla 1996 yılında, “okul için değil, yaşam için öğrenmeliyiz” ilkesiyle kurulan İstanbul Bilgi Üniversitesi mezun öğrencileri, santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenen törenlerde diplomalarını alarak, kariyer yolculuklarına bir adım attı.

 

Mezuniyet törenlerinde İletişim Fakültesi’nden 431, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi’nden 482, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nden 349, İşletme Fakültesi’nden 461, Hukuk Fakültesi’nden 234, Mimarlık Fakültesi’nden 181, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden 142, Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan 8, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’ndan 60, enstitülerden ise 1164 öğrenci mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ön lisans eğitimi alan 2706 öğrenci Meslek Yüksekokulu’ndan, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan, Adalet Meslek Yüksekokulu’ndan diplomalarını aldı.

 

Dereceye giren BİLGİ’liler

 

İletişim Fakültesi’nden Bengisu Çağlayan okul birincisi, İşletme Fakültesi’nden Edanur Sözüer okul ikincisi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi’nden Elif İldem ise okul üçüncüsü oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.