Beyaz TV'den Sosyal Medyayı Çok Kızdıran Gaf

Beyaz TV, sosyal medyayı çok kızdıran bir gafa imza attı. Şehit olan özel harekat ekibi için kullanılan ifadeye Türk halkı büyük tepki gösterdi. Beyaz TV'den özür gecikmedi.

Beyaz TV'den Sosyal Medyayı Çok Kızdıran Gaf

Günümüzde televizyon kanalları herhangi bir son dakika gelişmesi yaşandığında bunu ifade ederken bazen çeşitli büyük gaflar yapabiliyorlar. Özellikle altyazı, haber manşetleri habercilerin en fazla yaptığı gaflardan biri olarak dikkat çekiyor. Dikkat çekici olması için veya o anlık dalgınlıkla çok yanlış şeyler yazabiliyorlar. Beyaz TV tarafından Dinamit isimli programda da yapılan büyük gaf gündeme oturdu. 

Beyaz TV ekranlarında Dinamit isimli program yayınlanmaktaydı ve programa konuk olarak da Melih Gökçek katılmıştı. Program sırasında 52 özel harekatçımızın şehit olması hususunda bir haber verilmek istendi ancak altyazı çok yanlış girildi. Beyaz TV, altyazıyı '52 Özel Harekatçı Kömür Oldu' şeklinde girince ortalık karıştı. Söz konusu altyazı kısa sürede sosyal medyadan büyük bir tepki topladı.

GÖRÜNTÜLER DE YAYINLANDI !

Beyaz TV'nin yaptığı tek gaf bu da değildi. Programda aynı zamanda özel harekatçılarımızın cansız bedenlerinin bulunduğu görüntüler de paylaşıldı.

BEYAZ TV'DEN ÖZÜR

Altyazı ile ilgili Beyaz TV hemen bir özür açıklaması yaptı ve özellikle şehit ailelerinden özür dilendi. Altyazı yazarken daha dikkatli olunması yönünde de dikkat edeceklerini belirten Beyaz TV, yine de tepki çekmeye devam ediyor.

beyaz tv sosyal medya 52 özel harekatçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.