Beko Özel Bir Barcelona Serisini Açıkladı

IFA 2017 fuarının katılımcılarından bir tanesi olan Beko, fuar içerisinde en yeni teknolojilerini de sergilemiş oldu.

Beko Özel Bir Barcelona Serisini Açıkladı

IFA 2017 fuarının katılımcılarından bir tanesi olan Beko, fuar içerisinde en yeni teknolojilerini de sergilemiş oldu. Bu teknolojilerden bir tanesi de Barcelona'ya özel durumdaki ev eşyaları olarak ön plana çıktı. Beko şirketi, Almanya’nın Berlin kenti içerisinde gerçekleştirilen, dünya üzerindeki en büyük tüketici elektroniği fuarından IFA’da, geliştirmiş olduğu en yeni Teknolojilerini sergilemekte. Beko stantı içerisinde bu sene; herkes için bir teknoloji, sağlıklı yaşam ve de beslenme temaları öne çıkmakta.

IFA’da gerçekleştirilen basın toplantısı kapsamında Beko’nun büyüme ile ilgili stratejisini ve de inovasyon vizyonunu küresel durumdaki trendler ve tüketici iç görüleri ile şekillendirdiğini belirtmiş olan Arçelik A.Ş.'nin CEO’su görevindeki Hakan Bulgurlu, günümüzün mevcut ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde değiştiğini, orta sınıflar büyürken, hanelerin küçülmüş olduğunu da söyledi.

Bulgurlu ayrıca; ''İnsanlar hızlanmış olan hayat temposunun içinde, her alan içerisinde daha akıllı çözümlere ihtiyaç duymaktalar. Ekonomik ile birlikte sağlıklı, devam ettirilebilir, çevreye daha duyarlı ve  de akıllı uygulamalarla beraber kullanabilecek oldukları ürünleri talep etmekteler. Bu sebeple bizim en önemli durumdaki hedefimiz, toplumunun her bölümünün yeni teknolojileri kullanıp yaşamını kolaylaştırmak ve  de aynı zaman içerisinde doğal kaynaklarımızı korumakta bulunan ürünleri yaşama geçirmek'' ifadelerine yer verdi.

Beko şirketi, küresel trendler ve  de tüketicilerinden almış olduğu ilhamla oluşturmuş bulunduğu en yeni teknolojileriyle Dünya üzerinde 100’den çok ülkede yer almakta. İngiltere ve de Polonya’da pazar liderliğini devam ettiren Beko şirketi, değişik ülkelerde değişik tüketici ihtiyaçlarına yönelik durumdaki ürün ve  de hizmetler geliştirip, büyüme ile ilgili hedefine güçlü adımlar ile ilerlemekte.

 

beko barcelona ıfa 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.