Bekiroğlu, AK Parti Kongresini Değerlendirdi

AK Parti’nin 2. Olağanüstü büyük kongresine Çorum teşkilatları büyük bir katılım sağladı.

Bekiroğlu, AK Parti Kongresini Değerlendirdi
AK Parti’nin 2. Olağanüstü büyük kongresine Çorum teşkilatları büyük bir katılım sağladı.
Kongreye Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, üst kurul delegeleri, ilçe ve belediye başkanları, il ve merkez ilçe yöneticileriyle çok sayıda partili katıldı.
AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, AK Parti’deki genel başkanlık değişimini bayrak yarışı olarak değerlendirdi. Kongre sürecinde kendilerini yalnız bırakmayan partililere teşekkür eden Bekiroğlu, “Yeni Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda kutlu yürüyüşe devem ediyoruz” dedi.
AK Parti kongrelerinin her zaman demokrasi şöleni havasında geçtiğini belirten Bekiroğlu, “AK Parti teşkilatları ile birlikte kongremiz demokrasi şöleni havasında tamamlanmıştır. Bu bir bayrak yarışıdır. Hedefimiz, kurucu liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği Yeni Türkiye hedefidir. Yeni Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda kutlu yürüyüşe devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Bayrak değişiminin sadece millet yolunda yapılacak yeni hizmetlerin kapısını aralamak için bir araç olduğunu ifade eden Bekiroğlu, “AK Parti’nin ileri gitmesi noktasında başarılı çalışmalara imza atan ve görevi devreden sayın Ahmet Davutoğlu, kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni genel başkanımız Binali Yıldırım’a devretmiştir” diye konuştu.
Bu bayrak yarışının içerisinde Davutoğlu’nun önemli hizmetlere imza attığını altını çizen Bekiroğlu, “Bundan sonra da Sayın Binali Yıldırım’ da aynı kararlılıkla Yeni Türkiye’nin hedefleri için çalışacaktır” şeklinde konuştu..
AK Parti’de isimlerin değil davanın önemli olduğunu ifade eden Bekiroğlu, “Genel başkanımız Binali Yıldırım’ın Yeni Türkiye yolunda bilgisiyle, birikimiyle ve tecrübesiyle ülkemize ve milletimize faydalı işler yapacağına inancımız tamdır. Bunun içinde bizler de yerelde elimizden ne geliyorsa onu fazlasıyla yapacağız ” ifadelerini kullandı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.