Bayram'dayken Teknolojinin Hızından Yararlanabilirsiniz

Bu bayram içerisinde ulaşım tarafında rahat etmeyi istiyorsanız BKM'nin de size sunmuş olduğu çok özel bir teklifi mevcut. Temassız bir şekilde ödeme sayesinde bayram yolculuklarınız esnasında çok daha fazla rahat edebileceksiniz.

Bayram'dayken Teknolojinin Hızından Yararlanabilirsiniz

Bu bayram içerisinde ulaşım tarafında rahat etmeyi istiyorsanız BKM'nin de size sunmuş olduğu çok özel bir teklifi mevcut. Temassız bir şekilde ödeme sayesinde bayram yolculuklarınız esnasında çok  daha fazla rahat edebileceksiniz.

Bankalararasında Kart Merkezi (BKM), İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'yle yapmış olduğu yeni işbirliği sayesinde ''temassız ödeme'' ile ilgili seçeneğini tercih etmiş bulunan kart kullanıcılarına  kazandıran kampanyalarına yeni bir tanesini daha ekliyor. Otomobil ile birlikte minivan, minibüs, jip,  midibüs (1 ila 20 yolcu), kamyonet (4.000 kilogram altı) tipindeki araçların faydalanabilecek olduğu bu kampanya kapsamında temassız  bir ödeme seçeneğini kullanmış olanlar, yolculuklarına 10 Türk lirası tutarında bir indirim ayrıcalığı katmış olacaklar. 

TechInside'ın yapmış olduğu haberine bakılırsa, bayram yolculuklarını çok daha hızlı ve  de avantajlı duruma getirecek olan kampanya dahilinde temassız karta sahip olanlar, İDO’ya ait olan Eskihisar ve de Topçular araba vapuru seferleri içerisinde bütün bankalara ait durumdaki temassız banka ve de kredi kartları ile gerçekleştirecek oldukları tek yön geçişler esnasında 45 Türk Lirası'nın yerine 35 Türk Lirası tutarında bir ödeme yapacaklar. Kampanya ise 10 Eylül tarihine kadar devam ediyor olacak.. Bu kampanya ise pek çok kişiyi çok fazla sevinirmiş olacak.

 

bkm ido temassız odeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.