Bayhan, Hanife ve Derya Arasında Kaldı

Zuhal Topal'la programına talipli olarak katılan Bayhan için talibi olduğu. Hanife ve ''Ben eskiden beli Bayhan Beyi dinlerim'' diyen Derya'nın tartışması ve bu tartışmaya katılan Bayhan'ın diyalogları damga vurdu.

Bayhan, Hanife ve Derya Arasında Kaldı

Zuhal Topal'la isimli programa Hanife'ye talip olarak katılan Bayhan, programın reyting aracı oldu. Önceki gün Hanife ile Derya, Bayhan'a şarkı sözü yazma konusunda sözlü olarak kavga etti.

Reyting hesapları uğruna Zuhal Topal'la isimli programa haftalık 10 bin TL ücret karşılığında katıldığı iddiasıyla gündeme gelen Bayhan için iki kadın adeta bir birlerine girdi. Programa Hanife'ye talip olmak için katılan Bayhan, daha sonra Hanife ile anlaşamayıp kendisiyle ilgilenen Derya'ya yönelmiş ancak onda da istediğini bulamamıştı.

Şimdi iki kadın arasında kalan Bayhan'a önceki gün Derya bir şarkı sözü yazıp teslim etti. Bu duruma içerleyen ve bozulan Hanide ise önce programdaki bir diğer katılımcı Muhammed ile evlilik görüşmesi yaptı. Bu durumu kıskanan ve ikili hakkında yorum yapan Bayhan, çiftlerin değil evlenmek arkadaş bile olamayacaklarını iddia etti.
Bu iddianın ertesi günü Bayhan için bu kez Hanife bir şarkı yazdı. Ancak bu şarkının sözlerini Derya'nın okumasını istedi. İkili arasında geçen tartışmaya daha fazla dayanamayan Bayhan önce araya girerken ardından ''karar anı'' bölümünde Hanife ile tartıştı.

Reytinglerin tavan yapmasını sağlayan bu tartışma gerek sosyal medyada gerekse internet dünyasında adeta gündem oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !