Battlefield 1 Bu Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Olacak !

Battlefield 1 hususunda oyuncuları sevindirecek bir gelişme var ! Battlefield 1 oyunu bu hafta sonuna özel olarak tamamen ücretsiz olacak.

Battlefield 1 Bu Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Olacak !

Bilindiği üzere Battlefield 1 son derece popüler bir oyun ve bu oyunu bu kadar popüler yapan şey kuşkusuz kalitesi ve önceden yakaladığı ivmesi... 2016 yılında piyasaya sürülen Battlefield 1, piyasaya sürüldükten sonra da öncesinde de çok büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Oyunun çıkışının üzerinden bir süre geçmiş olmasına rağmen oyun hala popülerliğini korumakta. Satış litesinden de inmeyen Battlefield 1 hususunda oyunun yapımcısı, bu hafta sonuna özel olarak yeni bir kampanya başlattı. Bu hafta sonu Battlefield 1 oyunu tamamen ücretsiz olacak.

Söz konusu oyun bilindiği üzere Origin üzerinden satın alınabiliyor. İşte hafta sonu geldiğinde oyuncular oyunu satın almadan deneyebilecekler. Şunu da ifade edelim Origin üzerinden indirmiş olduğunuz Battlefield 1 sürümü tam olarak full sürüm olmayacak. Yani oyunda belli başlı bazı kısıtlamalar olacak. Burada oyunun yapımcısının bu kampanyayı yapma sebebi oyunun denenmesi ve o şekilde satın alınması. Bunun için de kısa süreli bir avantaj sağlanmış durumda. Söz konusu kampanyanın oyun konsolu sahipleri için de geçerli olduğunu söyleyebilirim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.