Bana Sevmeyi Anlat Dizisinin Yayın Tarihi Değişti

Bana Sevmeyi Anlat dün akşam 11. Yeni bölümüyle yine izleyicisini heyecanlandırmayı başardı. Dizinin son bölümğnden sonra yayınlanan 12. Yeni bölüm fragmanında dizinin yeni yayın tarihinin değiştiği gözlerden kaçmadı. Bana Sevmeyi Anlat artık pazartesi akşamları saat 20:00 FOX’TV’de izleyicileri ile buluşacak.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisinin Yayın Tarihi Değişti

Ay yapım imzalı dizinin senaryosunu Deniz Akçay, Yönetmenliğini ise, Mesude Eraslan yaparken dizinin başrolünde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer gibi isimlerde yer alıyor.

Dizinin 11. Yeni Bölümünde Neler Yaşandı:

Hakverdi’nin dönüşü Haşmet’in elindeki çok önemli bir kozun gitmesi demek oldu. Ancak Haşmet ne Hakverdi ile Leyla’dan vazgeçer ne de başka bir nedenle çok aşıktır Leyla’ya ve onun için her şeyi gözden çıkartmaya hazırdır.
Leyla ise artık daha büyük bir tehlikenin içinde çünkü Alper Haşmet ile Leyla’nın arasında olmak istiyor. Hakverdi ile yaptıkları planları bozulursa Alper de Leyla da büyük bir acı çekeceklerdir. Leyla üvey annesinden her zamanki gibi darbe aldı ama hesapta olmayan şeyler var. Canan Leyla’nın kendi kızı olduğunu öğrendiğinde neler olacak? Bu sorunun cevabı Pazartesi günü yayınlanacak olan 12. Yeni bölümde yanıt bulacak.

Dizinin 12. Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız:

 

Ay Yapım FOT TV Kadir Doğulu Seda Bakan Mustafa Üstündağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !