Bana Sevmeyi Anlat 13. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı ( Berna Uyandı)

FOX TV’nin sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat dün akşam yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Dizinin 12. Yeni bölümünden sonra takipçilerini büyük bir heyecan sardı.

Bana Sevmeyi Anlat 13. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı ( Berna Uyandı)

13. yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla dizinin fragmanında ki sürpriz izleyicileri sevindirdi. Başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ’ın paylaştığı dizide ayrıca birçok ünlü isin yer alıyor.

Dizinin Son Bölümünde Neler Yaşandı:

Dün akşam ekranlara gelen 12. Yeni bölümünde oldukça heyecanlı dakikalar yaşandı. Ayla’nın tehdidiyle büyük bir şok yaşayan Leyla, kısa süre idare edecek olsa da bir çözüm yolu buldu. Ancak harekete geçen Canan, onun bu çözümünü de boşa çıkaracak bir hamlede bulundu ve Haşmet’i şüphe içerisinde bırakacak bir not gönderdi. Öte yandan Hakverdi de yeni ipuçları peşindeydi ve bu ipuçları onu hiç tahmin edemeyeceği bir gerçeğe ulaştırdı. Haşmet şüphesinin peşinden giden Alper ve Leyla, birbirlerine daha fazla yakınlaştıkları bir gün geçirdi ancak finale doğru herkesin hayatını derinden etkileyecek bir gelişme oldu. Teyzesi Suzan ile birlikte komada olan annesini ziyarete giden Çiçek’in ekran başındakileri de duygulandıran sözlerinden sonra aylardır komada olan ve neredeyse herkesin umudunu kestiği Berna, gözlerini açtı.

13. Yeni Bölüm Fragmanında Neler Yaşanacak:

Dizinin yeni fragmanında Berna’nın uyandığı haberi kısa sürede Alper’e ulaşıyor. Aldığı haberle büyük bir şok yaşayan Alper, Çiçek’in yeniden aile olacaklarını düşünmesi ve hayallerinden bahsetmesi nedeniyle ne yapacağını bilemiyor. Öte yandan Alper’e her geçen gün biraz daha yakınlaşan Leyla ise sevdiği adamı kaybedeceği düşüncesi ile kahroluyor. Peki, Alper boşanmaktan vazgeçecek mi? Leyla ve Alper ilişkisi bu gelişmenin ardından nasıl şekillenecek? 

 

Bana Sevmeyi Anlat FOX TV Kadir Doğulu Seda Bakan Mustafa Üstündağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.