Balistik Zırhı İle Ön Plana Çıkmakta

2014 senesi içerisinde Ferris Rezvani tarafından Kaliforniya kentinde kurulan ve çok kısa bir zaman içinde popüler duruma gelmeyi başaran Revzani, geleneksel durumdaki araba üreticileri gibi üretime sıfırdan başlamanın yerine, mevcut durumdaki araç platformlarının fazlasıyla özelleştirilmiş versiyonlarını üretip kullanıcıların karşısına çıkmış oluyor.

Balistik Zırhı İle Ön Plana Çıkmakta

2014 senesi içerisinde Ferris Rezvani tarafından Kaliforniya kentinde kurulan ve çok kısa bir zaman içinde popüler duruma gelmeyi başaran Revzani, geleneksel  durumdaki araba üreticileri gibi üretime sıfırdan başlamanın yerine, mevcut durumdaki araç platformlarının fazlasıyla  özelleştirilmiş versiyonlarını üretip kullanıcıların karşısına çıkmış oluyor.

Geçmiş olduğumuz günlerde duyurusu yapılan ve tasarımından motorlarına kadar bütün detayları ile insanları etkilemeyi başarmış olan ‘Revzani Tank‘ isimli araç sosyal medya ve de otomotiv platformlarında fazlasıyla ses getirmeyi başarmış oldu.

Savaş arabalarından ilham alınıp geliştirilmiş olan ve fazlasıyla heybetli bir araç olarak öne çıkan Tank, benzersiz ve fazlası ile modern bir tasarıma da sahip.

Rezvani Tank modelinin 6.4 litrelik bir hacme sahip durumdaki ve 500 beygir güç üretebilen Fiat Chrysler V8 motorunun 583 nm tork değerine ulaşmayı başardığını açıklarken, aracı satın almayı isteyenler için balistik zırh ve de termal kamera opsiyonlarının sunulduğu belirtiliyor.

Günümüzdeki üst seviye otomobilleri ile benzeyen bir biçimde konfor odaklı çözümlerin kullanıcılara sunulmuş olduğu bu aracın, en kötü haldeki yol koşullarının bile üstünden rahatça gelinebilmesi amacıyla tasarlanılmış olduğu ifade edilmekte.

Balistik bir zırh opsiyonu ile beraber kullanıcılara sunulmuş olan çözümlerin arasında kurşun geçirmez durumdaki camlar, patlamaz bir lastik ve de yakıt deposu gibi kritik  bazı noktaların güvenliği yer almakta.

revzani tank ferris revzani
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.