AverMedia Şirketi 4K Desteğine Sahip Capture Kartını Duyurdu

yapabilmek

AverMedia Şirketi 4K Desteğine Sahip Capture Kartını Duyurdu

Özellikle oyun ve de video kayıtları yapabilmek amacıyla ihtiyacınız olan önemli bileşenlerden bir taneside capture kartıdır. Bu bahsi geçen kartların kapasiteleri de günümüzün üst standartlarına  tamamen uyumlu duruma gelecek. 

AVerMedia'ya ait olan CN311-H model adlı kayıt kartı, fiziksel bir şekilde yapısıyla ilk özel farkını ortaya koymakta.  Hızlı bir veri okuma ve de yazma işlemi amacıyla M.2 portundan yararlanan capture kartı, tıbbi durumdaki görüntüleme cihazları ile birlikte eğitim ve de endüstriyel kullanımlara çok uygun bir  yapıda.

M.2 portu üzerinden çalışmakta olan kart, HDM 1.4a desteğine sahip bağlantı biriminden 4096 x 2160 çözünürlük ile 30 FPS oranına kadar bir kayıt yapabilmekte. Esnek bir koaksiyel kablo ile beraber HDMI girişini kasanın dışına taşımanızı sağlamakta olan kayıt kartında bulunan bir donanımsal video motoru ise çok önemli bir detay olarak karşımızda. Bu özel video motoru, CPU ve de GPU yükünü tamamen  deInterlacing, renk uzayının değişimleri ve  de donanımsal ölçeklendirme gibi işlemlerde azaltmış oluyor.

Tıbbi kayıtlar ile ilgili de kullanılabilecek olduğu açıklanan kayıt kartı, neredeyse bütün gömülü sistemlere entegre edilebilmekte. 10-bitlik encoding desteği de bu kartın üst düzeyde sistemlerde kullanılabilmesini sağlamakta. 10-bitlik kayıt ile beraber yüksek renk doğruluğu ve de yüksek çözünürlük aynı esnada sunulabilmekte. 

Endüstriyel kullanım maksatlı kullanımlar içinde tamamen uygun durumdaki bu kart, cihaz kontrolünü A/V işleme ve de daha çoğunu yapabiliyor. Tasarım noktasında yer alan SDK’lar ile dikkat çekeceği açıklanan bu kartın 32-bit ile birlikte 64-bitlik desteği Windows ve de  Linux desteği gibi farklı özellikleri sayesinde çoklu işletim sistemine sahip cihazlarda da kullanılabilmekte.

avermedia 4k capture kartı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.