Atari CEO'su Atari'nin Yeni Oyun Konsolu AtariBox'ı Doğruladı!

Bir zamanların efsaneleşmiş oyun konsolu Atari'nin yeni oyun konsolu olması beklenen AtariBox Atari CEO'su tarafından doğrulandı!

Atari CEO'su Atari'nin Yeni Oyun Konsolu AtariBox'ı Doğruladı!

Pek çok kişinin ilk oyun konsolu olan Atari ne yazık ki teknolojiyi yakalayamamış ve tarihin tozlu sayfaları arasında bir efsane olarak kaybolmuştu. Pek çok kişinin büyük bir beğeniyle oynadığı Atari oyun konsolunun yeni modelinin çıkacağı kısa bir süre önce ortaya atılmıştı.

Ortaya atılan bu iddianın doğru olup olmadığı bilinmezken sonunda Atari'nin CEO'su Fred Chesnais verdiği bir röportajda efsanevi oyun şirketi olan Atari'nin yeni bir oyun konsolu üzerinde çalıştığını doğruladı. Geçtiğimiz hafta ataribox.com adında bir site üzerinden Atarinin yeni oyun konsoluna ait olduğu iddia edilen bir tanıtım videosu yayınlanmıştı. Yayınlanmış olan videoda ahşap bir kaplamaya sahip bir ürün görünüyordu. Ortaya çıkan bu görselin sahte olup olmadığı pek çok kişi tarafından merak edilirken sonun

ataribox

Oyun dünyasının en önemli fuarı olan Electronic Entertainment Expo (E3) etkinliğinde konuşan Chesnais ortaya çıkan bu iddianın doğru olduğunu ve oyun sektörü pazarına geri döndüklerini açıkladı. Yeni oyun konsolları hakkında henüz yeni bilgi vermeyen Atari CEO'su sadece yeni oyun konsollarının PC tabanlı olacağını açıkladı.

Atari'nin nasıl bir geri dönüşe imza atacağı bilinmezken Atari'nin yeni oyun konsolu AtariBox'ın kısa bir süre içinde tanıtılması bekleniyor. 

atari ataribox e3 oyun konsolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.