Asus'un Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ROG Strix Fusion İncelemesi

Computex 2017 fuarında tanıtımı yapılan teknoloji ürünleri oldukça ilgi topladı. Özellikle oyunculara özel olarak geliştirilen ASUS'un kablosuz oyuncu kulaklığı olan ROG Strix Fusion ürününe ait detaylı bilgiler ve inceleme ile sizlerleyiz.

Asus'un Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ROG Strix Fusion İncelemesi

Computex 2017 birbirinden güzel teknoloji ürünlerini ortaya çıkardı. Bu ürünlerden birisi de Asus marka kablosuz oyuncu kulaklığı olan ROG Strix Fusion olarak dikkat çekti. ROG Strix Fusion kulaklığı bir önceki Strix modeline göre tasarım anlamında oldukça farklılık gösterirken kullanıcısına sunduğu ses performansı ile de oldukça iddialı.

Asus'un bu alanda piyasaya sürdüğü Strix model kulaklığa göre tasarımında oldukça güzel geliştirmeler yapılırken ROG Strix Fusion oldukça şık bir tasarımla kullanıcısının karşısına çıktı. Yine bir önceki modele nazaran daha hafif olan bu ürün kablosuz özelliği ile de bu alanda alınabilir en iyi ürünler arasına girmeyi başardı.

ROG Strix Fusion üzerinde yer alan mikrofon sayesinde gerektiği zaman dahili mikrofon kullanılmayarak kullanıcı tarafından gizlenebiliyor. Ürünün içinde telefon görüşmelerini de sağlayabilen ikinci bir dahili mikrofon daha bulunurken Aura RGB oynatmalarının önemi de bu üründe oldukça üst düzey yere sahip.

ROG Strix Fusion ses performansı olarak 7.1 sanal SurRound desteği sunarken 53mm sürücüleri ile inanılmaz bir ses performansını kullanıcısına sunabiliyor.

Asus ROG Strix Fusion kablosuz oyuncu kulaklığı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.