Asus'un Çift Kameralı Akıllı Telefonu TENAA'da Göründü

Asus telefon modellerini geliştirdikçe bu alanda da profesyonel bir adım attığını herkese kanıtladı. Zenfone serisi gerçekten müthiş bir ivme yakalayarak kullanıcılarını memnun etmeyi başardı. Şimdi ise çift kameralı Asus modelinin sızıntısı Tenaa tarafından duyuruldu. Tabi ki bu sızıntının henüz net bir cihaz olmadığını belirtmekte fayda var.

Asus'un Çift Kameralı Akıllı Telefonu TENAA'da Göründü

Fakat Tenaa dışında da birçok kaynak yeni seri numarası açıklanan ASUS X00KD modelinin geleceği konusunda hemfikir. Cihaz için Cortex A53 işlemciyle 1.3 GHz hız öngörüldüğü iddia ediliyor. 2 GB Ram ile gelecek olması gerçekten giriş segmentine hitap ettiğini gösteriyor. Seri numarası olarak yansıyan X00KD ise daha önce çıkan Asus Zenfone Go serisiyle aynı seri numarasını taşıyor.

Yani cihaz Go serisine yeni bir giriş cihazı olarak dahil edilebilir. Fakat çift kameranın 4K video kaydedebilme niteliğinde olması, LED flaş desteği gibi üstün özelliklerde olması kafaları karıştırıyor. Bilgilerin birkaç farklı modelin karma sızıntılarından toplandığı ise birçok kişinin aklına gelen bir detaya dönüşüyor.

Bahsi geçen çift kameralı Asus için hem orta segment hem de üst segment bir cihaz bizlerle buluşabilir. Çünkü Cortex A53 octa core işlemci, 2 GB Ram, Mali T720 grafik kartı ve 5'' ekran Asus modellerinin karakteristik özelliklerinin altında kalıyor.

Doğal olarak bunun orta segment cihaza ait teknik özellikler olabileceği ve üst segment çift kameralı bir Asus modelinin tanıtılabileceği öngörüler arasında yer alıyor. Ayrıca sızıntısı yapılan görsellerde fiziksel ön tuş ve entegre parmak izi sensörü olduğunu vurgulayalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.