Asus ZenFone Max Modeli Pil Güncellemesi İle Power Master Uygulamasını Aldı

ASUS markasının özellikle güçlü batarya sloganıyla akıllı telefon piyasasına sunduğu ZenFone Max modelinde pil ömrünü uzatmak amacıyla yeni bir güncelleme yapıldı. İşte Asus ZenFone Max modeli ile ilgili gelen güncellemenin detayları..

Asus ZenFone Max Modeli Pil Güncellemesi İle Power Master Uygulamasını Aldı

Asus akıllı telefon modelleri güncelleme almaya devam ediyor. Bir süre önce ZenFone 3 Max modeline Android 7.1.1 Nougat güncellemesini getiren marka şimdi de Asus ZenFone Max modeline pil ömrünü uzatabilmek için yeni bir güncelleme uyguladı.

5000mAh gibi inanılmaz güçlü bir batarya ile yüksek pil gücü isteyen kullanıcıların tercih ettiği ZenFone Max için yayınlanan 13.8.26.92 sürüm numarası ile gelen güncelleme cihazdaki birçok uygulamayı yenilerken Power Master adı verilen pil performansını düzenleyen ve tasarruf sağlayan yeni bir uygulama da kullanıma sunuldu.

Asus markasının kendi modelleri için geliştirmiş olduğu yeni pil yönetim uygulaması görevini üstlenecek olan Power Master, batarya güç yönetimini optimize edecek ve akıllı telefonunuz daha uzun süre pil kullanım imkanı verecek.

Power Master uygulamasını cihazlarında otomatik güncelleme ile göremeyen kullanıcılar Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemeleri ile güncellemenin gelip gelmediğini kontrol ederek varolan güncellemeyi cihazlarına manuel kurmaları yeterli olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.