Asus ZenFone 4'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Ünlü bilgisayar üreticisi Asus'un merakla beklenen yeni ZenFone ailesi ZenFone 4'ün çıkış tarihi belli oldu!

Asus ZenFone 4'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Asus'un geçtiğimiz mayıs ayında çıkartacağını duyurduğu ancak sonrasında nedeni açıklanmayan bir sebepten dolayı ertelenen Asus ZenFone 4'ün çıkış tarihi açıklandı.

İlk olarak ocak ayında çıkacağı duyurulan ve sorasında çıkışının Mayıs ayında olacağını açıklayan Asus, ZenFone 4 serisini mayıs ayında da çıkartmamıştı. Ne zaman çıkacağı bilinmeyen Asus'un yeni akıllı telefon serisi Asus ZenFone 4'ün sonunda yeni çıkış tarihi açıklandı.

ZenFone 4'ün temmuz ayında çıkacağını açıklayan Asus'un ZenFone 4 modelinde neden böyle bir erteleme gerçekleştirdiği de ortaya çıktı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Asus CEO'su Jerry Shen ZenFone 4 modelinde olan bu ertelemenin ZenFone 4 modellerinde yapılan tasarımsal değişikliklerin olduğunu belirtti.

asus-zenfone-4

Tasarım olarak güncellenen ZenFone 4 serisinin ayrıca performans anlamında da yenilendiğini açıklayan Asus CEO'su ZenFone 4'ün rekabetçi bir fiyatla satışa sunulacağını açıkladı. Asus'un uygun fiyat etiketiyle satışa sunacağı ZenFone 4 modeliyle birlikte Asus'un akıllı telefon bölümünün toparlanması bekleniyor. 

asus asus zenfone 4 zenfone 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.