Asus Zenfone 4 Serilerinin Detayları Gelmeye Başladı

Yeni Asus Zenfone 4 akıllı telefon serisi hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Yeni seri akıllı telefonların özellikleri nasıl olacak? Telefonların içerisinde yer alacak sistemler neler olacak?

Asus Zenfone 4 Serilerinin Detayları Gelmeye Başladı

Asus Zenfone 3 Zoom serileriyle elde ettiği başarıyı devam ettirebilmek için yeni seri akıllı telefonları üzerinde çalışmalara başladı. Özellikle kamera konusunda öne çıkan serilerinden biri olan Asus Zenfone 3 Zoom serisi sonrasında gelecek olan telefon modelleri ise merakla bekleniyordu. Şimdi ise merakla beklenen Asus Zenfone 4 serisinin özellikleri ortaya çıktı. Öncelikle serinin 3 farklı model olarak geleceği ve bu modellerin her birinin farklı özellikleriyle öne çıkacağını belirtelim.

Asus Zenfone 4 Serileri Neler Olacak?

Asus Zenfone 4 serisine yeni eklenecek olan modellerde en çok dikkat çeken modelin Asus Zenfone 4 Max olacağı düşünülüyor. Bu seriler içerisinde Max serisinin en az 5000 mAh değerine sahip olan pillerle geleceği ve serinin Snapdragon 630 yeni seri işlemcileri barındıracağı belirtiliyor. Bunun dışında yeni Zenfone 4 modelinde ise biraz daha iyi bir sistemin öne çıkacağı ve bu sistemde de Snapdragon 835 serisi işlemcilerin kullanılacağı belirtiliyor.

Max modeli ve ana modelin bu gibi özelliklerle öne çıkması beklenirken Asus Zenfone 4s modelinin ise ekran boyutuyla öne çıkacağı düşünülüyor. Fakat her üç model içinde netlik kazanmış olan bilgiler yok. Bunun için telefonların tanıtımını beklemek gerekecek. Fiyat ve geri kalan tüm bilgilerde tanıtımda ortaya çıkmış olacak.

asus zenfone 4 asus zenfone 4 özellikleri zenfone 4 fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.