Asus ZenFone 3 Max İçin Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi Yayınlandı

ASUS ZenFone 3 Max modeli akıllı telefonları Android 7.1.1 Nougat güncellemesini almaya başladı. Şimdilik sadece bazı ZeonFone 3 Max serilerine gelen güncelleme yaklaşık bir hafta içinde modelin tüm cihazlarında kullanılabilir olacak.

Asus ZenFone 3 Max İçin Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi Yayınlandı

ASUS bugün akıllı telefon modellerinde önemli bir yazılım güncellemesi haberini verdi. Asus ZenFone 3 Max modeli de sonunda Android 7.1.1 Nougat güncellemesi almaya başladı.

ASUS'un ZenFone 3 Max modellerine getirdiği Nougat güncellemesi şimdilik sadece ZC553KL sürüm modelleri için yayınlandı. Aynı zamanda Asus ZenFone Deluxe modelinin ZS550KL seri numaralı olan cihazları da bu güncellemeden nasibini aldı.

Firma, halihazırda güncelliğini koruyan bütün akıllı telefon modellerinde Android 7.1.1 güncellemesini yapacağını duyurdu. Ancak bu güncellemelerin yaklaşık bir hafta gibi bir süreye uzanacağı düşünülüyor. Asus markasının akıllı telefon modellerini kullanan kullanıcıların cihazlarına güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmek için Ayarlar > Menü > Sistem Güncellemesi bağlantısını sık sık kontrol etmeleri önerilir.

Asus ZenFone 3 Max modeli firmanın Kasım ayından beri güncellemediği hatta geri plana bıraktığı bir model olarak biliniyor. ASUS tarafından amiral gemilerine sunulmayan bu güncellemenin ZenFone 3 Max modeline verilmesi sürpriz olarak değerlendirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.