Asus X550VX Uygun Fiyatı ve Güzel Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

Asus'tan dizüstü bilgisayar satın almayı düşünenler için güzel bir adım var ! Asus, X550VX isimli, 3000 TL altında kaliteli bir performans sunabilen dizüstü bilgisayarı ile karşımıza çıktı. Dizüstü bilgisayarın özellikleri ve benzeri ayrıntıları haberimizde...

Asus X550VX Uygun Fiyatı ve Güzel Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

Asus X550VX bilgisayarı normalde 3500 TL üzeri bir fiyata satılmakta ancak bir indirim sayesinde şuan da 3000 TL altında satılmakta. Öncelikle bilgisayarın tasarımının çok hoş gözüktüğünü söymememiz gerekiyor. Genel olarak siyah üzerine bordo ile kırmızının karşımı bir rengin serpiştirildiği Asus X550VX, aynı zamanda parlak bir kasaya sahip ve bu da tasarımına ayrı bir güzellik katıyor. Dizüstü bilgisayarın klavyesinde tuş aralıkları ve kombinasyonları gayet yerinde.

Asus X550VX dizüstü bilgisayarı İ7 6700HQ işlemciye, 8 GB DDR4 belleğe, Türkçe Q klavyeye, 1 Terabyte alana, 15.6 inch büyüklüğünde full HD ekrana sahip bir bilgisayar. Görüldüğü üzere ürünün fiyatına göre özellikleri gayet güzel çünkü genelde bu fiyatlara hem işlemci olarak güzel bir işlemci, hem de grafik kart olarak günümüzün oyunlarını full HD'de yüksek ayarlarda oynatabilecek bir grafik kartı bulmak oldukça zor. İşte bu yüzden değerli bir dizüstü bilgisayar olduğunu, kısa süreli indirimden yararlanılması gerektiğini söyleyebiliriz.

asus x550vx fiyatı asus x550vx özellikleri uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.