Asus Şirketinin Notebook'ları 8. Nesile Geçiş Yapıyor

ASUS şirketi, IFA 2017 dahilinde gerçekleştirmiş olduğu basın toplantısında yeni modellerini de görücüye çıkartır iken, daha öncesinde tanıttığı cihazları da güncelleyecek olduğunu resmen duyurdu.

Asus Şirketinin Notebook'ları 8. Nesile Geçiş Yapıyor

ASUS şirketi, IFA 2017 dahilinde gerçekleştirmiş olduğu basın toplantısında yeni modellerini de  görücüye çıkartır iken, daha öncesinde tanıttığı cihazları da güncelleyecek olduğunu resmen duyurdu.

Asus şirketinin daha yeni diyebilecek olduğumuz Zenbook  isimli modelleri gerçekleştirilecek bir donanım güncellemesiyle 8. nesilden Intel işlemcilere geçecek. Bu belirtilen notebok'lar bir tanesi olan ve 10.9 mm kalınlık ile dikkatleri çeken Flip S modeli, Intel'in Core i7-8550U isimli işlemci modeline terfi ediyor olacak. 4K özellikli ekranı ve de 360 derecelik bir ekran menteşeleri ile birlikte olukça fonksiyonel durumda bulunan Flip S modeli, Windows Hello desteğiyle birlikte 1.099 dolar tutarından başlayan fiyatlar ile satışa çıkartılacak.

Öte yandan IFA dahilinde Flip 14 ve de  Flip 15 modelleri de resmi olarak tanıtıldı.

Flip 14 modeli, 8. nesilden Intel işlemci ile gelecek iken, 16 GB'lık bir RAM, Nvidia MX150 isimli ekran kartı ve de 512 GB'lık SSD gibi  önemli özelliklere sahip bir durumda  olacak. Çerçevesiz olan tasarım ile birlikte Flip 14 modeli bu ekranı, 13 inç boyutunda standart bir notebookun mevcut ölçülerine sığdırabilmiş olacak. 13 saatlik bir batarya ömrü sunmakta olan cihaz 799 dolar tutarından satılacak.

Flip 15 modeli ise 15 inçlik ekranı içerisinde 4K ve de  Full HD seçenekleriyle birlikte gelecek. Nvidia GeForce 1050 modelindeki ekran kartından gücünü alacağı açıklanmış olan  bu notebook, UBS Type C şeklindeki bağlantıları, 8. Nesilden işlemcisi ve de 512 GB'lık SSD'si ile birlikte 899 dolar tutarından başlayan fiyatlar ike satışa çıkacak. 

 

asus ıfa 2017 zenbook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.