Asus Şirketine Ait Olan ROG Strix Fusion 300 Modelini Duyurdular

ASUS şirketinin ROG Strix Fusion 300 isimli oyuncu kulaklık seti yalnızca bir oyun değil, film ile müzik keyfi içinde çok fazla dikkat çekici bir seçenek şeklinde kullanıcıların karşısına çıkmakta.

Asus Şirketine Ait Olan ROG Strix Fusion 300 Modelini Duyurdular

ASUS  şirketinin ROG Strix Fusion 300  isimli oyuncu kulaklık seti yalnızca bir oyun değil, film ile müzik keyfi içinde çok fazla dikkat çekici bir seçenek şeklinde kullanıcıların karşısına çıkmakta.

Oyunculara komple sürükleyici  bir oyun deneyimi sunabilme hedefinde bulunan ASUS şirketinin ROG Strix Fusion 300 isimli oyuncu kulaklık seti çok büyük bir konfor ve de  ses kalitesini aynı pota içerisinde eritme iddiasında yer alan bir ürün şeklinde karşımıza çıkmakta. Öte yandan, kompakt ve  de hafif tasarım ile birlikte  uzun devam eden oyun oturumları içerisinde oyuncular için büyük bir rahatlık hedeflenmiş. Şık ve de  başarılı durumdaki bir tasarımın yanında dikkat çekici olan ışık efektleri de ürünün artıları arasından. Üründe yer alan USB 2.0 ve de 3.5 mm ses bağlantısının sayesinde PC ile birlikte Mac, çeşitli oyun konsolları ve de akıllı telefonlarla uyumlu bir durumda olduğunu da belirtmeliyiz.

Daha  da büyük  bir kulak yastıkları ile desteklenmekte bulunan özel bir hava geçirmez çemberin tasarımı ve de kauçuk yalıtımlarının sayesinde, daha çok havanın dolaşmasını sağlar iken hava kaçmasını da önlemekte. Böylelikle daha zengin durumdaki bir ses deneyimi sağlanmakta. Üst seviyedeki 50 mm ASUS Essence isimli sürücüler de orta ile üst aralıkta yer alan seslerin yanı sıra güçlü baslar sağlamakta. Bu kapsamda kulaklığın yalnızca oyun değil, müzik ve de film keyfi için fazlasıyla uygun.

Eylül ayının sonrasında satışa çıkacak olduğu açıklanan ASUS şirketine ait olan ROG Strix Fusion 300 isimli oyuncu kulaklık seti, yaklaşık olarak 135 dolar tutarındaki fiyat etiketine  de sahip durumda olacak.

asus rog strix fusion 300 kulaklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.