Asus Şirketinden NovaGO Duyurusu Geldi

Qualcomm şirketinin Snapdragon Tech Summit 2017 isimli etkinliği dahilinde Snapdragon işlemciden gücünü almakta olan ikisi 1 arada bilgisayar ASUS NovaGo resmen duyuruldu.

Asus Şirketinden NovaGO Duyurusu Geldi

Qualcomm şirketinin Snapdragon Tech Summit 2017  isimli etkinliği dahilinde Snapdragon işlemciden gücünü almakta olan ikisi 1 arada bilgisayar ASUS NovaGo  resmen duyuruldu.

İkisi 1 arada bir konseptte bulunan cihaz, hem dizüstü bilgisayar hem ise tablet şeklinde kullanılabiliyor.  Dokunmatik bir ekrana sahip bulunan ASUS NovaGo isimli ürün, Windows 10 isimli yeni işletim sistemine de sahip.

10nm'lik bir üretim teknolojisiyle karşımıza çıkmış olan Snapdragon 835  isimli işlemcisinden gücünü almakta olan ASUS NovaGo isimli bilgisayar, en üst  seviyedeki donanımda 8 GB'lık bir bellek ve de 256 GB'lik bir dahili depolamayla geliyor. Depolama alanı içerisinde UFS 2.0 isimli teknolojisini barındırmakta olan bilgisayar, standart bir depolama çözümlerine bakılırsa çok daha yüksek orandaki veri okuma ve de yazma hızına da sahip.

Dünya üzerindeki ilk Gigabit LTE bir  hücresel ağ teknolojisine sahip olarak gelen bilgisayar, Qualcomm X16 LTE  isimli modemi bünyesinde barındırmakta.

Standart  durumdaki bir genişbant ağ bağlantısından ise 3 ila 7 kat  çok daha hızlı internet erişimine sahip bulunan bu bilgisayar eSIM ile Nano SIM kart desteklerine sahip.

22 saatlik bir süreye kadar video oynatabildiği açıklanan ASUS NovaGo isimli ürün, 30 günlük bir bekleme zamanıyla pil konusunda da çok fazla iddialı.

4 GB'lık bir bellek ve de 64 GB'lık bir dahili depolamaya sahip bulunan baz versiyonu 599 dolar tutarından kullanıcıyla buluşacağı açıklanan cihaz şimdilik ilk önce Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Çin, İngiltere, 
 İtalya, Almanya, Fransa ve de Tayvan içerisinde çıkışını yapacak.

asus novago Qualcomm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.