Asus Şirketi Zenfone V Modelini Duyurdu

Günümüzde en popüler akıllı telefon üreticileri arasında yer alan olan Asus şirketi, yepyeni bir tane modelle karşımıza çıkmış oldu.

Asus Şirketi Zenfone V Modelini Duyurdu

Günümüzde en popüler akıllı telefon üreticileri arasında yer alan olan Asus şirketi, yepyeni bir tane modelle karşımıza çıkmış oldu. Uygun fiyata sahip olan cihazlarıyla beraber akıllı telefon pazarında isminden sıkça söz ettirmekte olan Asus, şimdi de  Zenfone V  modeli ile karşımıza çıktı.

Tayvan asıllı olan Asus, yepyeni olan modelini Amerika Birleşik Devletleri pazarı için dün itibariyle resmen tanıttı. Verizon için hazırlandığı açıklanan bir model olarak dikkatleri çekmeyi başaran Zenfone V modeli, öteki operatör modellerinden değişik bir şekilde yeni üretimi gerçekleştirilmiş bir model, yani daha eski bir cihazın üstüne operatörün logosunu basmamışlar.

Üst seviyede yer alan özelliklere sahip olarak nitelendirebileceğimiz Asus Zenfone V modeli, V520KL şeklindeki model numarasıyla gelmekte ve iPhone X modelinde olduğu gibi romen rakamı ile değil de direk harf şeklinde ''Ve'' olarak adlandırılmış.

Teknik özellik kısmına baktığımızda da 5.2 inç büyülüğe sahip Full HD AMOLED ekranı görmekteyiz. İşlemci tarafında geçmiş olduğumuzda senenin en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 820'yla gelen Asus Zenfone V modeli, Adreno 530 GPU'yu kullanmakta.


3000 mAh kapasitesinde yer alan bataryadan gücünü aldığı açıklanan Asus şirketinin yeni akıllısı, PowerDelivery 2.0 isimli hızlı şarj Teknolojisini de kullanmakta.

Şu anda yalnızca Amerika’da Verizon'a özel bir model olarak duyurulan Zenfone V, gelecek dönemde global bir model şeklinde ülkemize gelir mi bunu halen bilmiyoruz.

asus zenfone v verizon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.