Asus Blue Cave Tanıtımı Gerçekleştirildi

Computex 2017 kapsamında Asus birçok yeni teknolojisinin tanıtımını gerçekleştridi. Markanın yeni tanıtımlarında en çok dikkat çeken Asus Blue Cave router oldu. İşte yeni Asus router.

Asus Blue Cave Tanıtımı Gerçekleştirildi

Computex 2017 fuarı tamamlandı. Fuara damga vuran Asus ürünleri de bir bir ortaya çıktı. Tanıtılan tüm yeni teknolojiler içerisinde en beğenilen ve en çok ilgi çekenlerinden biri ise Asus Blue Cave router cihazı oldu. Tasarımıyla benzerlerinden çok daha farklı bir router serisi olan cihazın özellikleri de beğeni topladı. Yenilenmiş Asus Blue Cave serisinin tasarımında ise kara dış çerçeve kullanılırken iç kısımda dairesel bir boşluk kullanımı yapılması dikkat çekti. Tanıtıldığı andan bu yana öne çıkan cihazlardan biri olan Asus Blue Cave serisinin özelliklerine daha yakından bakalım.

Asus Blue Cave Nasıl Özelliklere Sahip?

Asus Blue Cave üzerinde hem WİFİ hem de AC2600 bağlantı desteği bulunuyor. Kablosuz WİFİ kısmında ise en yeni bağlantı teknolojileri dikkat çekiyor. Hız konusunda maksimum değerlere ulaşılmasını sağlayan Asus Blue Cave, kablolu bağlantılar içinse 4 adet Gigabit Ethernet portu sunmakta.

Özellikle fiber internetlerde epey bir fark yaratması beklenen Asus Blue Cave serisinin Alexa sesli hoparlör desteği de bulunuyor. Bu şekilde cihazın akıllı ev eşyalarıyla sanal asistanları da birbirine bağlaması bekleniyor. Asus tarafından geliştirilen özel yazılımlarla koruma kalkanına da sahip olan Asus Blue Cave serisinin fiyatı ise 180 dolar. Cihazın bu etiketle beraber ay sonunda satışa çıkması bekleniyor.   

Asus Blue Cave asus router computex 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.