Assassin’s Creed Origins Tam Olarak Nasıl Görünüyor Olacak?

Ubisoft şirketi, Assassin’s Creed serisi içerisinde vermiş olduğu 1 yıllık aranın hemen sonrasında, bu sene düzenlenen E3 2017 kapsamında AC: Origins’i resmi olarak duyurmuştu.

Assassin’s Creed Origins Tam Olarak Nasıl Görünüyor Olacak?

Ubisoft şirketi, Assassin’s Creed serisi içerisinde vermiş olduğu 1 yıllık aranın hemen sonrasında, bu sene düzenlenen E3 2017 kapsamında AC: Origins’i resmi olarak duyurmuştu. Seriye ait öteki oyunlarından hayli değişik mekaniklere sahip bulunan Assassin’s Creed Origins ise, E3 2017 kapsamında yayınlanmış bulunan oynanış videosu ile birlikte büyük bir beğeni toplamış idi.

Geçmiş olduğumuz gün İngiltere içerisinde faaliyet göstermekte bulunan perakende şirketlerinden Game ise, Ubisoft şirketinin yeni aksiyon oyununa 20 dakika uzunluğa sahip yeni bir  tane daha oynanış videosunu paylaştı.

Temel bir anlamda Assassin’s Creed Origins oyunu, oynanış açısından çok değişik görünmekte. Özellikle de oyun içerisindeki dövüş sistemini, seriye ait öteki yapımlarından  daha ayrı bir yere koymak gerekiyor. Öte yandan Far Cry Primal içerisinde yer alan kartal görüşünün, neredeyse aynı biçimde AC: Origins oyununa uyarlanabilmesi ise çok güzel olmuş.

Elbette ki bu özelliği eleştirmiş olanların sayısı da çok az değil. Çünkü Ubisoft şirketinin farklı bir oyundaki oynanış  ile ilgili dinamiklerini, Assassin’s Creed  oyunu için yeniden kullanması çok fazla hoş karşılanmadı. Gerçi daha önce hiç Far Cry Primal oyununu oynamadıysanız, bu eklenmiş olan yeni kartal görüşü dinamiklerininde sizi rahatsız etmeyecek olduğunu belirtebiliriz.

Bu esnada dip not olarak yeniden hatırlatmakta yarar görüyoruz. Assassin’s Creed Origins oyunu, PC ile birlikte PlayStation 4 ve  de Xbox One konsolları için eş zamanlı bir şekilde 27 Ekim tarihinde raflardaki yerini almış olacak. Oyun ayrıca bu defa Avrupa veyahut Amerika yerine, Antik Mısır içerisinde geçiyor olacak. AC Origins oyununun serinin şimdiye kadar çıkartmış olduğu en büyük haritasına da sahip olarak gelmesi beklenmekte.

ubisoft assassin's creed assassin's creed origins
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.