Artık PES Oyununda da Türkiye Ligi Yer Alacak

Aral şirketi ve de Konami, Pro Evolution Soccer 2018 oyununun Beşiktaş ile birlikte Fenerbahçe ve de Galatasaray takımlarıyla beraber resmi Türk milli futbol takımını içerecek olduğunu açıkladı. Konami şirketinin futbol serisinin yeni çıkacak oyunu 14 Eylül tarihinde satışa sunulmuş olacak.

Artık PES Oyununda da Türkiye Ligi Yer Alacak

Aral şirketi ve de  Konami, Pro Evolution Soccer 2018 oyununun Beşiktaş ile birlikte Fenerbahçe ve de Galatasaray takımlarıyla beraber resmi Türk milli futbol takımını içerecek olduğunu açıkladı. Konami şirketinin futbol serisinin yeni çıkacak oyunu 14 Eylül tarihinde satışa sunulmuş olacak.

Türk futbol takımları ise; Beşiktaş ile birlikte Fenerbahçe ve de Galatasaray, Türk milli takımı bu oyuna titizlikle yansıtılmış olacak. Oyuncular ise, Konami’nin kullanmış olduğu Teknolojinin sayesinde takımın resmi durumdaki kıyafetlerini ve de gerçeğine birebir benzemekte olan futbolcuların görüntülerini kullanma konusundaki şansını elde etmiş olacak.

Quaresma ile birlikte Muslera, Van Parsie, Belhanda, Soldado,  Valbuena, Oğuzhan Özyakup, Pepe ve Bafétimbi Gomis gibi çok önemli futbol oyuncuları da bütün PES severlerin karşılarında olacak.

PES 2018 oyununun ön siparişleri iki değişik sürümle sunulmuş olacak: Dijital bonus içeriğine sahip olan Premium Edition (Kapağında Luis Suarez) ve de Legendary Edition (Kapağında Barcelona’nın star durumdaki oyuncuları).

İkincisini almış olanlar sınırlı bir sayıda steelbook ile birlikte PES flaş bellek ve  de MyClub modunda dijital bonuslar kazanmış olacak. (Usain Bolt agent ile birlikte PES Legend agent, 1000 tane oyun içi para, Konami şirketinin ortaklık imzalamış olduğu Topps firmasının koleksiyonunda yer alan özel futbol kartlarına erişme imkanı)

PES 2018 oyunu, 14 Eylül tarihi içerisinde yayınlanacak. Oyun ayrıca, Playstation 4 konsolu ile birlikte Playstation 3 konsolu, Xbox One konsolu, Xbox 360 konsolu ve de  PC'de çıkmış olacak.

konami pes 2018 türkiye ligi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.