Artık iTunes İçerisinde App Store Yer Almıyor

PC ve de Mac işletim sistemleri iTunes uygulamasına gelmiş olan güncelleme ile beraber App Store bölümü tarih oldu.

Artık iTunes İçerisinde App Store Yer Almıyor

PC ve de  Mac işletim sistemleri iTunes uygulamasına gelmiş olan güncelleme ile beraber App Store bölümü tarih oldu. iTunes'in 12.7 sürümü ile birlikte yalnızca müziklere, filmlere, Televizyon şovlarına, podcastlere ve de sesli kitaplara odaklanılabilecek şekilde bir güncelleme yapılmış halde.

Uygulamaları ile birlikte kitapları veyahut zil seslerini eş zamanlama yaparak iOS aygıtınıza aktarmak amacı ile iTunes kullanmaktaysanız, bundan sonra bunları bilgisayarınız bulunmadan yeniden indirmek amacıyla iOS’ta yer alan yeni App Store ile birlikte iBook veyahut Ayarlar’dan Sesler kısmını kullanmanız gerekli olacak. Güncellemeden sonra iTunes uygulaması açıldığı zamanda kullanıcıların karşılarına bir uyarı penceresi getirilmekte.

iPhone ile birlikte iPad ve  de iPod touch için uygulama veyahut zil sesi eş zamanlama ile ilgili yeteneğini kaybetmiş olan iTunes, hali ile kullanıcıları da bir an içerisinde bu şekildeki bir değişiklikle çok fazla şaşırttı. Öte taraftan bunun kullanıcılar içinde çok büyük kolaylık olacağı açık bir şekilde ortada.

iTunes isimli  uygulamasını temel maksadına geri döndürecek olduğu düşünülmeye başlayan bu değişiklikten hemen sonra, iTunes U içerikleri ise Podcast bölümüne, internet radyo istasyonları da müzik kütüphanesinin kenar çubuğuna  tamamen aktarılmış bir halde. Apple şirketinden ise güncelleme ile ilgili olarak herhangi bir bilgi verilmiş değil.

apple itunes app store
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.