Artık Instagram Daha Rahat Bir Şekilde Kullanılabilecek

700 milyon taneden daha çok kullanıcısı ile birlikte dünya üzerindeki en popüler fotoğraf paylaşım ağlarından biri olan Instagram, fazlası ile yükselen bu büyüme ivmesini devam ettirebilmek ve de kullanıcılara çok daha iyi bir sosyal medyanın deneyimi sunmak amacıyla her geçtiğimiz gün değişik bir yenilik ile beraber karşımıza çıkmayı sürdürüyor.

Artık Instagram Daha Rahat Bir Şekilde Kullanılabilecek

700 milyon taneden daha çok kullanıcısı ile birlikte dünya üzerindeki en popüler fotoğraf paylaşım ağlarından biri olan Instagram, fazlası ile yükselen bu  büyüme ivmesini devam ettirebilmek ve  de kullanıcılara  çok daha iyi bir sosyal medyanın deneyimi sunmak amacıyla her geçtiğimiz gün değişik bir yenilik ile  beraber karşımıza çıkmayı sürdürüyor.

Uygulama üstünde yapılmış olan yeni bir değişiklik ile birlikte Instagram, video oynatımının esnasında kullanıcıları en büyük problemi olan ses konusunda fazlası ile basit ancak çok etkili bir çözüm sunmaya başlayacak.

Instagram üstünde paylaşılmış olan bir video oynatılmaya başladığı zaman, sesi aktif duruma getirebilmek amacıyla video üstüne bir defa tıklamak gerekli.

Her bir video için bu işlemi yinelemek bazen fazlası ile can sıkıcı bir duruma gelirken, öte taraftan kullanıcıların bu videoları daha izlemeden yanlışlık ile beğenmelerine sebep olmakta. Kullanıcıların geri bildirimlerini değerlendirmiş olan Instagram, bu konu ile ilgili olarak fazlasıyla basit ve de çok etkili bir çözüm sunmaya başladığını duyurdu.

Instagram platformunun üstünde artık bir tane  videonun sesini aktif ettiğiniz zaman, uygulamadan çıkış gerçekleştirene kadar öteki bütün videolar içinde ses aktif bir duruma gelmiş olacak. Böylelikle, her defasında sesi açmaya çalışmak veyahut kapatmak gerekli değil..

instagram video ses
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.