Arif V 216 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı !

Türkiye'nin ünlü komedyenlerinden Cem Yılmaz'ın başrölde yer aldığı Arif V 216 filminin ilk fragmanı yayınlandı. Fragman, Arif'in yakın arkadaşı robotun İstanbul'a yerleşmesini işliyor. Arif V 216 filmi 2018 yılında gösterime girecek.

Arif V 216 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı !

Cem Yılmaz kuşkusuz Türkiye'nin en önemli komedyenlerinden birisi... Sadece şovlarda değil filmlerde de karşımıza çıkan Cem Yılmaz, GORA, AROG gibi projelerde yer almış ve ekibi ile beraber kahkaha tufanı oluşturmuştu. Ünlü komedyen, şimdi de yeni bir film projesi için kolları sıvadı. Söz konusu film projesinin ismi ise Arif V 216...

Arif V 216 filminin ilk olarak 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyordu ve zaten henüz film ile ilgili herhangi bir fragman da yayınlanmamıştı. Yalnızca Cem Yılmaz zaman zaman sosyal medya hesaplarından film ile ilgili bilgiler verip bazı görseller paylaşıyordu. İşte resmi fragmanın yayınlandığı gün de geldi çattı. Arif V 216 filminin konusuna ilişkin ilk fragman bizlere sunuldu. Fragmanda Arif, daha önceki maceralarından dost edindiği uzaylı robot V 216'nın ani bir ziyaretiyle karşılaşıyor. Arif'in arkadaşı, bundan sonra İstanbul'da yaşamak istediğini söylüyor ve Arif'te bu söz karşısında şaşkına dönüyor.  

Filmin 2018 yılı içerisinde vizyona girmesi planlanıyor. Bakalım Cem Yılmaz ve ekibi yine kahkaha tufanı yaşatabilecek mi ?

arif v 216 magazin film sinema
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.