Apple'ın Today at Apple Etkinlikleri Türkiye'de Başlıyor!

Global anlamda en yaygın teknoloji firmalarından birisi olan Apple birçok ülkede düzenlediği bir etkinliği Türkiye'ye getiriyor. Anlık olarak baktığımızda 500'e yakın Apple Store olduğunu görüyoruz. Türkiye'de ise yalnızca iki tane olmasından ötürü Today at Apple etkinliği yalnızca İstanbul'u kapsayacak.

Apple'ın Today at Apple Etkinlikleri Türkiye'de Başlıyor!

Tamamıyla teknolojiyle sanatı ve kreatif düşünceyi birleştirmeyi amaçlayan bu etkinliğin oldukça sosyal bir yanı olduğundan söz etmek gerekiyor. Çocuklardan gençlere, orta yaştan yetişkinlere kadar uzanan geniş bir skalada herkese bir şeyler katmayı amaçlıyor. Apple resmi sitesi üzerinden Today at Apple etkinlik takvimine ulaşabilir ve hangi etkinliklerde yer alabileceğinizi görebilirsiniz.

Bu aşamada dünyaca kabul görmüş resim ve heykel sanatçıları, teknoloji uzmanları, günümüz sektörlerinde uzman kişilerin eğitim seminerleri bizleri bekliyor olacak. Kod yazabileceğimiz ve kodlama öğrenebileceğimiz bir robot mekanizması, iOS fotoğrafçılık kursları, Mac cihazları profesyonel kullanım için eğitimler Apple tarafından fazlasıyla önemseniyor.

Türkiye'de Today at Apple katılımı yapabileceğiniz ilk mağaza Beşiktaş'ta bulunan Zorlu Center Apple Store. Etkinlik takviminden kolayca etkinliklere göz atabilir ve buna uygun bir programa katılabilirsiniz. Dilerseniz Üsküdar'da yer alan Akasya AVM Apple Store yine etkinlikler için uğrak noktanız olabilir. Bilimden sanata birçok alanı kapsamasıyla toplumun büyük bir kesimini kendisine çekmeye hazırlanan Apple Türkiye'de daha içten bir hizmet sunmayı hedefliyor. Teknolojiyle iç içe olabildiğiniz kadar sanatla ve sanatın yaşama katkılarıyla kreatif düşünce algoritmasını geliştireceğine eminiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.