Apple'ın Spor Ayakkabısı Satışa Çıkıyor!

Teknoloji devi Apple'ın 90'lı yılların başında sadece çalışanları için ürettiği spor ayakkabılardan birisi internette satışa çıkıyor.

Apple'ın Spor Ayakkabısı Satışa Çıkıyor!

Apple markasını çok sevenler müjde! Teknoloji devi Apple'ın sadece çalışanları için ürettiği spor ayakkabılardan birisi eBay üzerinden açık arttırma usulü satışa çıkacak.

Dünyanın en iyi teknoloji şirketleri arasında yer alan Apple 2000'li yıllardan sonra sadece teknoloji ürünleriyle gündeme gelmiş olsa da 80'li yılların sonunda ve 90'lı yıllarda teknoloji dışında ürünlerini de kullanıcılarına sunmuştu.

Apple 1986 yılında teknoloji dışında özellikle moda alanında ürünlerde sunmuştu. Apple sonrasında bu ürünleri sadece çalışanlarına sunmaya başlamıştı. The Apple Collection adında olan bu Apple ürünleri arasında kıyafetler, spor ayakkabıları ve yine Apple çalışanları için çeşitli aksesuarlar yer alıyor.

apple-ayakkabı

Apple'ın bu özel koleksiyonuna ait olan bir çift spor ayakkabı ünlü e-ticaret sitesi olan eBay üzerinde açık arttırma olarak satışa sunulacak. O yılların modasına uygun olarak tasarlanan bu spor ayakkabı yine o yıllara ait olan Apple'ın renkli logosu ve Apple yazısıyla oldukça dikkat çekiyor.

11 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olan açık arttırmada Apple tarafından üretilmiş olan bu spor ayakkabılardan birisi satışa sunulacak. 15.000 dolardan başlayacak olan açık arttırmanın nasıl sonuçlanacağı merak edilirken ünlü açık arttırma şirketlerine göre bu açık arttırma 30.000 dolara kadar çıkacak.

 

apple spor ayakkabı ebay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.