Apple'ın Planet of the Apps Yarışmasının İlk Bölümü Yayınlandı

Bugün için dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında ilk sıralarda yerini alan Apple, teknolojik ürünlerden sonra tv ve video şov programlarına da el atmış gözüküyor. Apple'ın düzenlediği Planet of the Apps yarışmasının ilk bölümü izleyicilerin karşısına çıktı.

Apple'ın Planet of the Apps Yarışmasının İlk Bölümü Yayınlandı

Teknoloji devi Apple'ın iTunes üzerinden hazırlayıp yayınladığı Planet of the Apps yarışmasının ilk bölümü yayınlandı. Programın ana konusu uygulama geliştiricilerinin geliştirdikleri uygulamaları 60 saniye içinde tanıtarak yarışmada görevli dört tane danışman veya juri diyebileceğimiz ekipten belirli onay ve puan alma sistemine dayanıyor.

Planet of the Apps yarışmasında uygulamaları veya bu alandaki fikirleri beğenilen geliştiricilerin bahsi geçen juri üyesi danışmanlardan danışmanlık desteği ve hatta 6 hafta sonra yatırımcı bir şirketle görüştürülme şansına da sahip olabilecekler.

Apple'ın Planet of the Apps yarışmasında görev yapan danışmanlar ise teknoloji alanında oldukça iyi yere sahip olan kişiler olarak göze çarpıyor. Kablosuz kulaklıkların üreticilerinden i.am+ şirketinin kurucusu müzisyen Will I Am, The Hones Co kurucusu ve oyuncusu Jessica Alba, serii girişimci Gary Vaynerchuk ve GOOP şirketinin kurucusu Gwyneth Paltrow.

iTunes üzerinden ilk bölümü iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak yayınlanan yarışmanın diğer bölümleri Apple Music üyesi olan abonelere özel olarak yayınlanacak. Yani bu yarışmanın diğer bölümlerini izleyebilmek için Apple Music uygulamasına abone olmanız gerekecektir. Planet of the Apps yarışmasının ilk bölümünde danışmanların özellikle geliştiricilerin hayat ve başarı hikayelerine oldukça ilgi çektikleri gözlemlendi.

İşte Apple'ın iTunes üzerinden yayınladığı Planet of the Apps yarışmasının ilk bölümünün tanıtım videosu..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.