Apple’ın Pizza Kutusu Geliyor

Apple'ın pizza kutusu patent görselleri ortaya çıktı. Apple'ın pizza kutuları için aldığı patent görsellerinde yer alan detaylar neler? Apple gıda sektörüne mii giriş yapacak?

Apple’ın Pizza Kutusu Geliyor

Teknoloji devi Apple her yeni gün başka bir yenilik haberiyle gündeme gelmeye başladı. Akıllı telefon ve teknolojik ürünleri için hem yazılımsal olarak hem de donanımsal olarak attığı adımlar bir yana dursun bir yandan da Apple’ın yeni yeni alanlara giriş yaptığı ortaya çıktı. Daha önce otomobil sektörüne giriş yapacağı iddia edilen Apple’ın şimdi ise bambaşka bir alanda kendisini göstereceği ortaya çıktı. Bu kez Apple gıda sektörüne giriş yapıyor. İddialara göre Apple bundan sonra pizza kutuları üretecek. Tabi ki söz konusu Apple olunca pizza kutusu için bambaşka bir sistemi kullanılacak.

Apple Pizza Kutusu Patentleri Ortaya Çıktı

Doğrudan Apple tarafından geliştirileceği belirtilen yeni teknolojide markanın tamamen dairesel bir pizza kutusu oluşturacağı belirtiliyor. Tamamen dairesel olan pizza kutularının patent görsellerinin ortaya çıkmasıyla beraber Apple’ın bu konuda nasıl bir çalışma yapacağı da netlik kazandı. Patent görsellerine göre Apple dairesel pizza kutularında hem alt kısımda hem de üst bölümde özel havalandırma delikleri oluşturacak.

Bir yandan pizzanın kalıba oturup hareket etmesini engelleyecek olan sistem bir yandan da pizzanın buharının dışarı atılmasını sağlayarak hamurlaşmanın önüne geçilecek. Daha çok kullanılan kare tasarımlara karşın tamamen dairesel tasarımla gelmesinin yerden de kazanç sağlayacağı belirtilen yeni ürünlerin nasıl kullanılacağı ve hangi firmalar tarafından kullanılacağı ise merak konusu.  

apple pizza kutusu akıllı pizza kutusu apple patent
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.