Apple'ın iPhone 8 Modeli Hakkında Yeni Gelişmeler Yaşanıyor

Teknoloji devi Apple'ın 10. yılına özel olarak üreteceği düşünülen iPhone 8 veya bir başka isim olarak iPhone Pro modeli ile ilgili yeni gelişmeler sızdırıldı.

Apple'ın iPhone 8 Modeli Hakkında Yeni Gelişmeler Yaşanıyor

Geçtiğimiz haftalarda Apple'ın iPhone 8 modeli ile ilgili bazı çizim şemaları yayınlanmıştı. Aradan geçen kısa süre sonunda bu çizimlerin kaynağı netleşti ve iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve iPhone 8 adında üç yeni modelle ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı.

Apple'ın gelen bilgiler doğrultusunda üç farklı iPhone modelini bu yıl duyuracağı neredeyse kesinleşmiş gibi. iPhone 7S ve 7S Plus modellerinin yanında firmanın 10. yılına özel olarak geliştireceği iPhone 8 veya iPhone Pro adında bir ürünü daha akıllı telefon pazarına sunacağı öne sürüldü.

Yayınlanan bilgiler ışığında iPhone 7S modelinin 4.7inç, iPhone 7S Plus modelinin 5.5inç ekran boyutu ve güçlendirilmiş alüminyum bir gövde ile geleceği kesinleşirken iPhone 8 modelinin ise alüminyum paslanmaz çelik alaşımlı şık bir kasaya sahip olacağı iddia ediliyor. iPhone 8 modelinde kamera ve sensörlere özel olarak üst kısımda küçük bir çıkıntının yer alacağı ve Touch ID sensörünün ise ekrana dahil edileceğine neredeyse kesin olarak bakılıyor.

iPhone 8 modelinin diğer iPhone modelleri olan 7S ve 7S Plus ile birlikte seri üretime geçtiği konusunda da ek bilgiyi buradan meraklılarına sunalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.