Apple'ın 4 GB RAM'li iPad Pro Modeli GeekBench Testinde Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Apple'ın popüler tableti iPad Pro'nun geliştirilmiş versiyonu önümüzdeki aylarda tanıtılacak. Yenilenmiş iPad Pro ile ilgili bilgiler de bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Apple'ın 4 GB RAM'li iPad Pro Modeli GeekBench Testinde Ortaya Çıktı

Yeni iPad Pro ile ilgili bazı özellikler netleşmeye başladı. Özellikle cihazın güç performans donanımları ile ilgili bilgiler cihazla ilgili gelen test sonuçları ile hemen hemen netleşmiş oldu.

Apple'ın gelecek iPad modelleri 10.5inç ve 12.9inç olmak üzere iki farklı boyut seçeneği ile geleceği GeekBench testinde ortaya çıktı. Ayrıca yapılan testlerde bu modellerin 4GB RAM seçeneği ile kullanıma sunulacağı da belli olmuş oldu.

Apple'ın iPad müdavimlerine daha kaliteli bir tablet deneyimi sunabilmek adına geliştirdiği yeni iPad Pro modelinin A10X işlemci serisi ile geleceği önceden sızdırılmıştı. GeekBench testlerinde ortaya çıkan 10.5inç ekran ise bu tablet modeli için bir ilk olacak. 1668x2224px çözünürlük sunacak olan ürün %78.3 ekran gövde oranına sahip olacak.

120Hz yenileme hızı ile inanılmaz görüntü kalitesini kullanıcısına sunacak olan ürün ayrıca True Tone ekran teknolojisini de bünyesinde getirecek.

Apple'ın 10.5inç ekrana sahip tablet modeli 6 çekirdekli A10X işlemcisi ile üretilecek. 2.38GHz işlemci hızına sahip olacak olan üründe yer alan bu işlemcinin üç çekirdeği performans diğer üç çekirdeği ise verimlilik alanında gücünü gösterecek.

64, 256 ve 512GB dahili depolama alanı seçenekleri ile iPad kullanıcılarına sunulacak olan ürün özellikle 4GB RAM seçeneği ile tablet piyasasındaki yerini de iyice sağlamlaştıracak.

İşte Apple'ın yenilenmiş iPad Pro modeli ile ilgili yapılan GeekBench testinin sonuçları..

ipad pro test

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.