Apple'ın 4 Bin Liralık iPhone 7 Modeli Stres Çarkı Yapıldı!

Dünyanın en pahalı stres çarkını da görmüş olduk. Bir YouTube kanalında yayınlanan videoda tam dört bin lira değerinde stres çarkı oluşturuldu. Nasıl mı? Detayları inceleyelim.

Apple'ın 4 Bin Liralık iPhone 7 Modeli Stres Çarkı Yapıldı!

Özellikle son dönemde tekrardan hızlı satış trendi yakalayan stres çarklarına 10 ile 20TL fiyat aralıklarında sahip olunabiliyor. Yurt dışında bir video kanalının yaptığı stres çarkı ise nereden bakılsa 4 bin liraya kadar yaklaşan fiyatıyla resmen büyüledi.

Apple'ın iPhone 7 modelini son günlerin popüler ürünlerinden birisi olan stres çarkına dönüştürdüler. Bir çok ülkede yok satan stres çarkları dünya genelinde bu aralar trend olmuş durumda. Stres toplarının bu aralar aldığı büyük ilgiden yararlanmak isteyen bir YouTuber, iPhone 7 modeli cihazından stres çarkı oluşturarak ilginç ama bir o kadarda pahalı bir stres çarkı ortaya çıkardı.

Güncel piyasa değeri depolama seçeneklerine göre ortalama 4 bin lira civarında olan iPhone 7 cihazını tam ortadan delerek telefonu kullanılamaz hale getiren Youtuber işlemin tam sonunda amacına ulaşmış oldu.

EverythingApplePro adında YouTube kanalının yayınladığı videoda iPhone 7 modelinin batarya takılı halinde tam ortasından matkapla delinerek oluşturulan stres çarkı işlemin sonunda tıkır tıkır çalışmaya başladı. Tabi bu video için Türkiye piyasası ile yaklaşık 4 bin liradan vazgeçilmiş hatta elde olan para çöpe atılmış oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.