Apple’den Yeni 10.9 İnçlik Çerçevesiz İpad

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana telefonların hiç çerçevesi olmayan ve tamamen ekrandan oluşan konseptleri sızdırılıyordu ve bu sızıntılarda kullanılan konspet cihaz genellikle iPhone'lardı. Ayrıca ortaya atılan yeni iddiaya göre ise, Apple önümüzdeki yıl yeni 10.9-inç'lik çerçevesiz bir iPad piyasaya sürmeyi planlıyor olabileceği belirtildi.

Apple’den Yeni 10.9 İnçlik Çerçevesiz İpad

Sharp ve Xiaomi gibi üreticiler hayallerdeki çerçevesiz telefonları bu yıl gerçekleştirirken doğal olarak kullanıcılarda Apple'dan da böyle bir ürün geleceği beklentileri oluştu. Ardından Apple'ın uzun süredir devrimsel bir yenilik yapmadığını söyleyen analistler, iPhone 8'in çerçevesiz ekranla geleceğini savunmuştu. Önümüzdeki yıl iPhone'un 10. yılı olması da bu iddiaları destekliyordu.

Apple'ın sıradaki telefonunun çerçevesiz ekrana sahip olacağı düşünülse de son bilgilere göre Apple, önümüzdeki yıl iPhone 7 ailesinde çok konuşulan Pro modelini iPhone 7S ailesi ile birlikte tanıtacak ve iPhone 7S ailesi toplam 3 modelden oluşacak ancak bu cihazların ekran boyutu 4.7 inç ve 5.5 inç olarak korunacak. Yine bilgilere göre iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelleri TFT-LCD ekranla gelirken iPhone 7S Pro olması beklenen model OLED ekranla gelecek. Şimdilik bunun dışında nasıl bir farklılık olacağı ise bilinmiyor. Tabii tıpkı diğer bilgiler gibi bu durum da bir iddiadan ibaret.

2 Yıl Sonra Gerçekleşebilir:

Yine tahmin edilene göre Apple sırayı bozmayarak önümüzdeki yıl iPhone 7S ailesini duyuracak ve diğer yıl tanıtacağı iPhone 8'de beklenen yenilikleri gerçekleştirecek. Yani Apple şimdiden iPhone 8 modeli için çalışmaya başlamış ve çerçevesiz ekranı test ediyor olabilir.


 

İpad Apple iPhone 7S iPhone 8 Çerçevesiz 10.9
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.