Apple'den 5 Yeni iPhone Modeli

Apple, 7 serisinde iPhone'nin 5 değişik modelini piyasaya sürecek. IPhone 7, IPhone 7S, IPhone 7 PLUS, IPhone 7 PRO ve IPhone 7 SE ile pazara çıkacak olan Apple'nin bu modellerini sizler için inceledik...

Apple'den 5 Yeni iPhone Modeli

Akıllı telefonda iPhone’nin 7 serisinin hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Apple, bu yıl tam 5 telefon birden çıkartacak. Her telefonunda biraz daha özellik bulunduran Apple, en büyük rakibi Samsung’u da bu seriyle alt etmek istiyor. IPhone 7, IPhone 7S, IPhone 7 PLUS, IPhone 7 PRO ve IPhone 7 SE. Her birisi birbirinden kaliteli olacak olan bu cihazlarla ilgili merak edilen detaylarsa haberimizde yer alıyor. 

 İPHONE 7

Eylül Ayı’nda piyasaya çıkacak olan iPhone 7 için geri sayım başladı. 7 Serisinin ilk telefonu olacak olan iPhone 7, bambaşka bir teknolojinin de kapılarını İOS kullanıcılarına açacak. 5 Gb Ram ve 5,5 İnç ekranının yanı sıra çekirdek sayısında da artışa giderek hız konusunda 6 ve 5 serisinin kesinlikle önünde olacak olan bu cihaz tam 7 ayrı renkle gelecek.

İPHONE 7 PLUS

Artık alışıla gelmiş bir hal aldı. 7 Serisinin çıkışında yer alması. 6 Plus ile oldukça dikkat çeken bir telefon olan Plus telefonlar aslında tam bir Phablet telefon. 6 İnç ekran boyutuyla bir tableti andıran Plus’lar her anlamda daha büyük telefon arzu edenler için geliştirildi. Bu telefon için de çıkış tarihi olarak Eylül’ün ilk haftası yani 12 Eylül planlanıyor.

İPHONE 7 PRO

En çok merak edilen telefon olarak nam yapmasına rağmen son zamanlarda ‘’çıkmayacak’’ denilerek bir anda Apple kullanıcılarının tüm heveslerini kursaklarında bırakan telefon için sayılan özellikler gerçekten de üzülenleri haklı kılıyor. En üst düzey ve ‘’Elit’’ bir telefon olması hedeflenen ve bu zamana kadar piyasada yer alan iPhone telefonlar içinde en özellikle ve nitelikli olan telefon olacaktı. Çıkacak olsa çıkış tarihi Kasım Aralık olarak planlanmakta idi. Belki de çıkmayacak söylentileri tamamen asparagas olarak kalır ve üzülenlerin üzüntüsü sevince dönüşür.

İPHONE SE

Apple’nin 5 serisiyle birlikte başlattığı ucuz telefon planlaması 6’den sonra 7’de de yer alacak. 5C ve ardından 6 serisine takviye olarak çıkartılan 5SE, ucuz telefon konusunda İPhone kullanıcılarını hem fiyatı hem de özellikleriyle tatmin ediyordu. Bir çok telefona göre pahalı olsa da, bir iPhone’ye göre ucuz olan SE modeli 7 için de piyasaya çıkacak. Ucuz dediğimiz bu telefon özellikleriyle ve fiyatıyla iPhone 6’yı andırırken, sadece özellikleriyle iPhone 7’nin özelliklerini kapsayacak.

İPHONE 7S

İPhone kullanıcıları için telefon demen ‘’S’’ serisi demek. iPhone 7 serisi için bekleyenlerin yüzde 50’den fazla bir bölümü 7S özelliğindeki telefonu bekliyor. Nitekim iPhone telefon S takısı alınca özelliğini ve havasını yakalamış oluyor. Bu telefondan daha üst bir PRO çıkacak olsa da ‘’S’’ serisinin tahtını yerinden edebilecek kadar kalibreli bir namı olmayacağı aşikar. İPhone 7S’in piyasadaki emsali Samsung Glaxy Note 7 olacak. Samsung S7 ise bir İphone 7 ile ancak eş değerde bulunabilecek. Nitekim fiyat olarak ta öyle olacağa benzer. Zira 7S için şimdiden konuşulan fiyat 5 Bin TL. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.