Apple'dan AirPods'umu Bul Özelliği!

Ünlü teknoloji kuruluşlarından Apple, AirPods hususunda gelen eleştiriler sonrası yeni bir özelliği devreye soktu. Peki o özellik ne?

Apple'dan AirPods'umu Bul Özelliği!

Bilindiği üzere Apple, yeni teknoloji ilginç bir kulaklık geliştirmişti ve bunu yüksek bir rakama satışa çıkarmıştı. Apple'ın sunduğu rakamı çok yüksek bulan teknoloji tutkunları bunu eleştirmiş, hatta bazı test kanalları tarafından yapılan test videolarında Apple AirPods cihazının çok kolay bozulduğu ve tekrar tamir edilmesine imkan bulunmadığı ifade edilmişti.

Son olarak da Apple AirPods kaybolduğu taktirde nasıl bulunabileceği merak konusuydu çünkü cihaz hem kablosuz, hem de tekli tekli idi. İşte bu hususta cevap niteliği taşıyan yeni bir özellik Apple tarafından aktif edildi.

Apple'ın Telefonumu Bul yazılımına bir güncelleme geldi ve yazılıma Apple AirPods'umu Bul özelliği dahil edildi. Bu özellik sayesinde eğer AirPods'unuz kaybolursa bulabileceksiniz ancak bunun için kaybolan kulaklığınızın Bluetooth kapsamında olması gerektiğini ifade edelim. Yani örneğin evin içerisinde bir yerde veya sınıf ve benzeri sürekli bulunduğunuz ortamlarda düşürdüyseniz Apple AirPods'umu Bul özelliği ile kulaklığınızı bulabileceksiniz.

apple airpods'umu bul özelliği airpods'um kayboldu apple airpods ne kadar çok pahalı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.