Apple'a Ait Olan Kablosuz Şarj İstasyonunu Duyurdular

Apple şirketinin etkinlik dahilinde duyurmuş olduğu yeni cihazlardan bir tanesi ise kablosuz şarj istasyonu olarak açıklanan AirPower ürünü.

Apple'a Ait Olan Kablosuz Şarj İstasyonunu Duyurdular

Apple şirketinin etkinlik dahilinde duyurmuş olduğu yeni cihazlardan bir tanesi ise kablosuz şarj istasyonu olarak açıklanan AirPower ürünü. Apple şirketi, 12 Eylül  tarihindeki özel etkinliği dahilinde yeni cihazlarını resmi olarak duyurdu. iPhone 8 modeli ile iPhone X modelinin duyurulduğu etkinlik kapsamında, aynı zaman içerisinde yeni kablosuz şarj istasyonu olarak gündemde bulunan AirPower'da duyurusu yapılanların arasında.

Uzun bir zamandan beri söylentileri yer alan kablosuz şarj cihazını Apple şirketi de, 12 Eylül etkinliği dahilinde resmen duyurdu.

iPhone X modelinin tanıtılmasına müteakiben bahsi geçen kablosuz şarj istasyonlarından AirPower ile beraber desteklenmekte olan Apple ürünlerini çok hızlı ve de çok güvenli bir biçimde kablosuz  bir şekilde şarj edebiliyor olacaksınız. Kısa bir zaman içinde bahsedilmiş olan AirPower'ın şu anda bilinen tek özelliği ise  3 tane cihaza kadar aynı zamanda kablosuz  bir şarj desteğinin yer alması.

iPhone 8 modeli ile birlikte iPhone X modeli, Apple Watch Series 3  modeli ve de AirPods ürünü tarafından desteklenecek durumdaki bu AirPower isimli şarj istasyonu, aynı Apple'ın öteki aksesuarlarında bulunduğu gibi yumuşak durumdaki hatlara ve de beyaz bir  renge sahip. Etkinlik kapsamında çok kısa bir zamanda bahsedilmiş olan AirPower'ın detaylarının ise 2018 senesinde açıklanacak çıkış gerçekleştireceği ise, Phil Schiller tarafından resmen açıklandı.

apple airpower kablosuz şarj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.