Apple'a Ait iPhone X Modelinin Şarj Zamanı Çok Şaşırttı

Gerek tasarım yönünden gerek ise donanım özelliklerinin açısından bu güne kadar çıkartılan en güçlü iPhone modeli olan iPhone X, kablosuz bir şarj desteği ile birlikte, hızlı şarj konusunda da destek sunmakta. Aynı iPhone 8 modeli ve de iPhone 8 Plus modeli gibi.

Apple'a Ait iPhone X Modelinin Şarj Zamanı Çok Şaşırttı

Gerek tasarım yönünden gerek ise donanım özelliklerinin açısından bu güne kadar çıkartılan en güçlü iPhone modeli olan iPhone X, kablosuz bir şarj desteği ile birlikte, hızlı şarj konusunda da destek sunmakta. Aynı iPhone 8  modeli ve  de iPhone 8 Plus modeli gibi.

Sansasyonel durumdaki akıllı telefon olan iPhone X modelini daha önceden test etme olanağını bulan bazı kaynaklara bakılırsa, kutu içinden çıkmakta olan adaptör, iPhone X modelini o kadar hızlı  bir şekilde şarj etmese bile, MAC adaptörü  de iPhone X modelini çok daha hızlı bir şekilde şarj etmeyi başarmış bir durumda.

Yani yeni gelen iPhone X  modeli kendi adaptörü ile hızlıca şarj olmamakta, fakat USB-C bağlantısını desteklemekte olan bir tane Mac adaptörüne (29W, 61W veyahut 87W adaptörlerden bir tanesi) dönüştürücü vasıtası ile bağlarsanız  tam 30 dakika içerisinde %50 oranında bir şarj olabilmekte (kendi adaptörü ile bu zaman hiç bir şekilde elde edilememiş).

Dolayısı ile her ne kadar tanıtım esnasında bahsedilmese bile iPhone X  modeli satışa çıkartıldıktan sonra, ekstra bir  tane aksesuar şeklinde hızlı şarj adaptörünün de çıkartılabilmesi olası. Çıkmasa da uzmanların belirtmiş olduğu üzere, satın alınacak olan bir tane  Mac adaptörü ile birlikte iPhone X  modeli daha hızlı bir şekilde şarj edilebilir.

apple iphone x şarj süresi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.