Apple WWDC 2017 Etkinliğinden Haber Geldi

Apple WWDC 2017 etkinliği için kullanıcılara müjdeli haberler verdi. Apple tarafından yapılan açıklamayla beraber etkinlik için özel sayfalarda yayına girdi.

Apple WWDC 2017 Etkinliğinden Haber Geldi

Apple’ın tarihinde en gözde etkinliklerden biri olan WWDC etkinlikleri artık Apple ile özdeşleşmiş olan etkinlikler olarak biliniyor. Markanın her sene yeni ürünlerini tanıttığı, özellikle iOS gibi dünyanın en popüler yazılımlarının tanıtıldığı etkinliğin bu seneki ayağı içinse geri sayım başladı. Yapılan duyurularla beraber 5 Haziran tarihinde düzenlemesi beklenen etkinlik hakkında yeni haberlerde geldi. Yapılan haberlere göre Apple’ın WWDC 2017 etkinliği artık herkese açık olacak. Doğrudan Apple tarafından yapılan duyuruyla ortaya çıkan gelişme sonrasında sistemin nasıl işleyeceği de belli oldu.

Apple’ın WWDC 2017 Sayfası Açıldı

Markanın bu noktada WWDC 2017 sayfasının açıldığı da belirtildi. Bu sene ilk defa Apple’ın etkinliği herkes tarafından izlenebilecek. WWDC 2017 etkinliği için resmi olarak Apple’ın açtığı sayfa üzerinden kullanıcılar canlı yayın olarak WWDC 2017 etkinliğine katılmış olacak. Ayrıca Apple TV kullanıcılarına da verileceği açıklanan canlı yayınlar için özel sayfaların oluşturulduğunu da ekleyelim.

Şimdiden paylaşıma açılan Apple’ın WWDC 2017 sayfası üzerinden sadece web adresini kullanarak canlı yayınları takip edebilirsiniz. 5 Haziran günü başlayacak olan canlı yayınlarla beraber markanın tüm yeni teknolojilerinin tanıtımı da gerçekleştirilmiş olacak. Oluşturulan sayfa ise Apple’ın resmi internet sitesinde bir bölüm olarak gösterilmekte. Şimdilik sadece etkinlik tarihini bulabileceğiniz sayfada 5 Haziran sonra etkinliği de bulabileceksiniz.  

WWDC 2017 apple wwdc 2017 canlı yayın apple canlı yayın wwdc 2017 canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.