Apple WWDC 2017 Etkinliği İle Tüm MacBook Serileri Güncelleniyor

Önümüzdeki ay düzenlenecek olan WWDC etkinliklerinde Apple'ın halihazırda piyasada bulunan tüm MacBook serilerini güncelleyeceği raporlandı. MacBook, MacBook Pro ve MacBook Air modellerinde donanım yükseltmeleri bekleniyor.

Apple WWDC 2017 Etkinliği İle Tüm MacBook Serileri Güncelleniyor

Bloomberg kaynaklı Mark Gurman tarafından yayınlanan rapora göre Apple, piyasada bulunan MacBook Air, MacBook Pro ve MacBook serilerinin tamamında yükseltme yapacağı öne sürüldü.

Cupertino'lu dev şirketin MacBook serilerinin tamamnının güncel versiyonları üzerinde çalışmayı tamamladığı ve WWDC etkinliklerinde bu yenilikleri duyuracağı düşünülüyor. Intel işlemci ailesine yeni katılan Kaby Lake işlemci barındıran MacBook Pro, 12 inç MacBook modelinin daha güçlü bir versiyonu ile birlikte işlemci güncellemesi alacak olan 13 inç MacBook Air. Bu üç modelde de etkinlikte yeniliklerin görüleceği düşünülüyor.

Mark Gurman'ın raporunda donanımsal olarak MacBook serilerinde çok detaylı bir güncelleme beklenmese de Intel'in yeni Kaby Lake işlemcisi aslında bu ürünlere bir önceki WWDC etkinliğinde gelmesi bekleniyordu. Bu nedenle bu güncellemeye gecikmişte olsa güzel bir yenilik diyebiliriz. MacBook serilerinin bazılarında RAM desteği ve USB-C performans güncellemeleri de firma tarafından duyurulabilir.

MacBook ve MacBook Air modelleri en son yılında güncelleme almıştı. Önümüzdeki ay düzenlenecek etkinlikte ana hat olarak bu ürünlerin güncellemesine kesin olarak bakılıyor.

Apple'ın WWDC etkinliği 5 Haziran - 9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.