Apple WatchOS 4 İle Birlikte Uygulamalar Egzersizleri Takip Edebilecek!

Apple yeni Apple Watch güncellemesiyle birlikte artık egzersiz uygulamalarıyla eşleştirilebilecek.

Apple WatchOS 4 İle Birlikte Uygulamalar Egzersizleri Takip Edebilecek!

Apple WWDC 217 etkinliğinde yeni WatchOS 4 sürümüyle birlikte kullanıcıların Apple Watch'ları egzersiz uygulamalarına ve egzersiz ekipmanlarına sorunsuz bağlanabilecek.

Apple Watch'un yeni sürümüyle birlikte kullanılabilecek olan bu yeni özelliğe ilk desteğini ünlü egzersiz ekipmanları üreticisi ve aktivite takip ve analiz şirketi olan Life Fitness açıkladı.

Apple Watch kullanıcıları WatchOS 4 ile birlikte artık cihazlarını tek bir dokunuşla Life Fitness'ın koşu bantları, kondisyon bisikletleri ya da cross - tainer ürünleriyle doğrudan eşleştirebilecek.

Kullanıcılar tek bir bağlantı ile birlikte  Apple Watch'larının verilerini Life Fitness ürünlerinden takip edebilecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Life Fitness başkanı Haime Irick " Aktivite takip cihazlarına yeni bir soluk getiren Apple Watch ile ürünlerimizin tam uyumlu halde çalışmasından oldukça memnunuz. Her yıl 700 milyondan fazla kişi ürünlerimizde spor yapıyor. Apple Watch uyumuyla birlikte artık kullanıcılarımız için kişisel aktivite programları hazırlayabileceğiz. "

Apple Watch ile uyumlarının 2017 yılının sonlarında tamamlanacağını açıklayan Life Fitness yöneticisi Apple Watch uyumlu ürünlerinin de yakın bir zamanda çıkacağını açıkladı.

apple watch life fitness watchos 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.